Денис Олійник: “Мені, якщо чесно, без різниці, на кого виходити в 1/4 фіналу КУ”

26 Жов, 2017| автор:

Брутальний Футбол відвідав матч 1/8 фіналу розіграшу Кубку України, в якому місцеве “Прикарпаття” поступилось із рахунком 0:2 команді з Чернігова. За ФК “Десна” виступає колишній півзахисник “Динамо”, “Металіста”, “Дніпра”, “Вітесса” та “Дармштадту”, а також наш добрий друг – Денис Олійник, який з нами охоче поспілкувався після переможної для нього гри.
23e4cb (1)

– Денисе, сьогодні твоя команда перемогла і ти забив один із м’ячів. Які емоції після гри?

– Звичайно, що настрій хороший, адже ми перемогли. Гра була дуже важкою.

– Що можеш сказати про місцеву команду “Прикарпаття” ?

– Я б хотів їм зробити дуже великий комплімент. За їхні старання та за те, як вони бились на футбольному полі. Хлопці молодці. Вони зробили все, що могли.  Думаю, що в них все попереду. strattera adderall buy.

– На кого б хотів потрапити в 1/4 розіграшу фіналу Кубку України? Можливо на когось з топів УПЛ? “Динамо”, “Зоря” чи, можливо, “Шахтар”?

– Я про це не думаю. Мені, якщо чесно, без різниці, на кого виходити. Тому що кубок , це такий турнір, в якому може статись все, що завгодно. Тут будь-яка команда може обіграти іншу. Я про це не думаю.
ZAvbfuYTme8
– Чи слідкуєш за виступами ось цих трьох команд в єврокубках?

– Звичайно, що слідкую. Зараз всі дуже добре виступають в єврокубках. Це добре для всього нашого футболу.

– Можливо ведеш з кимось перемовини на рахунок свого майбутнього?

– Ну поки-що про це не думаю. Я довго не грав і для мене зараз важливо наздогнати свої кондиції та набрати форму. Ну, а там подивимось.

– Як оцінюєш роботу Андрія Шевченка на тренерському містку збірної?

– Я ніхто, щоб оцінювати роботу Шевченка. Якщо хтось і хоче оцінювати його роботу, то нехай оцінює, а я не маю права це робити.

– Яка, на твою думку, найголовніша причина непотрапляння збірної на ЧС-2018?

– Десь трохи не пощастило, я вважаю. Якщо б було більше удачі, то пройшли б.

– Ти сьогодні дуже здорово розібрався із захисниками та забив хороший м’яч. Можливо, скоро Андрій Миколайович подзвонить? Ти взагалі не втрачаєш надію на повернення до збірної України?

– В даній ситуації я про це не думаю взагалі. У мене зараз своя ціль та свої плани, і я їх повинен виповнити та рухатись далі.

МАКСИМІВ ВАСИЛЬ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ БРУТАЛЬНОГО ФУТБОЛУ