Як “Брутальний Футбол” товарняк організував

13 Вер, 2015| автор:

Це була звичайна ніч для звичайного адміна. Дуже часто сниться футбол, ну це і не дивно.В інтернеті футбол, на парах з викладачами говорю про футбол, після пар не повірите – футбол на полі. Відтворю події для тих, хто не вкурсі. Снилось, що “Карпати” зіграють у нічию із “Зорею”. Рахунок 1:1 та вилучення у “Зорі”. Ну і думаю, висвітлю це дійство на пабліку:
Безымянный
Анатолій Жабченко мабуть також читає БФ, бо вже на дев’ятій хвилині вилучив Сівакова у дуже суперечливому епізоді. Більше людей схиляються до жовтої картки, але черноне світло вискочило із кинеші Толіка. Через декілька хвилин Караваєв вивів “Зорю” вперед!

Коментарі звичайно, що вже посипались!
cialis 5 mg generic. БезымянныйаааааааааааПерший тайм завершився з невеликої переваги “Карпати”, але нічого серйозного!

Безымянныйааааааааааа
Тут починається саме інтересне. Контори мабуть також читають “БФ”. Плюси не відстають і вимикають трансляцію на другий тайм. У перерві тренери команд домовляються про нічию. З твіттеру БФ Ми дізнаємось про те, що “Карпати” зрівнюють рахунок. Посипались коментарі вже в особисті повідомлення. Всі чекають закінчення матчу. Коментарі сипляться все потужніше. Люди жартують, що це був пробник, за “догами” звертатись в ПП!

Матч закінчується із рахунком 1:1! (Сіваков вилучений ще у першому таймі)
Безымянныйааааааааааа
Отже, від сьогодні сон стає частиною життя з фінансової сторони медалі.