Як “Дніпро” турнір з волейболу та баскетболу вигравав

12 Січ, 2016| автор:

11 січня у Дніпропетровську відбувся турнір “Різдвяні зустрічі” між гравцями футбольного, баскетбольного та волейбольного клубів «Дніпро». Ці змагання під час зимових канікул стали доброю традицією, оскільки проходять й тішать дніпропетровських вболівальників вже не один рік. Варто відзначити, що усі гроші, зібрані за вхідні квитки, підуть на благодійність, а cialis cost at walgreens. саме на потреби бійцям АТО, які також були присутні на змаганнях.

За регламентом турніру, спортсмени одного виду спорту брали участь у тих видах спорту, які їм не властиві. Наприклад, футболісти «Дніпра» дивували дніпропетровську публіку своєю майстерністю у волейболі та баскетболі; баскетболісти – у футболі й волейболі й так далі. Царі ж, як відомо, часто мають привілеї, тому Женя Селезньов також і футбол встиг пограти за команду баскетболістів (щоправда його колектив так і не зумів перемогти).

kzp7Zzt3C2k

Зіркою вечора був містер  «та то таке». Мирон Богданович дивував усіх усмішками – мабуть гарно провів свята, або ж знає якісь хороші футбольні новини, про які не здогадуємось ми. Крім чудового настрою, Маркевич також упіймав кураж у баскетболі – після чудового триочкового арена здійнялась в аплодисментах.

Після усіх поєдинків було визначено переможця турніру. Ним став футбольний клуб «Дніпро», який третій рік поспіль виборов цей трофей. А після церемонії нагородження прямо на паркеті відбулася автограф-сесія для усіх бажаючих.

TAnYUaCmiEM 30VcJpKLPuQ G9qcwX-N1oY OJl_Jkq3Mxg