Касільяс розповів, яке завдання у “Порту”

15 Вер, 2015| автор:

Уже завтра відбудеться матч “Динамо” – “Порту”.

А сьогодні на прес-конференції Ікер Касільяс відповідав на запитання журналістів. Його слова цитує 1927.kiev.ua.

2A90C1D100000578-0-image-m-46_1437044313803

– Ікер, серед гравців “Порту” ви, мабуть, маєте найбільший досвід участі у єврокубках. Крім того, завтра можете встановити особистий рекорд за кількістю проведених матчів у Лізі чемпіонів. Що ви відчуваєте у зв’язку цим, яка у вас мета?

– Так, звісно, я вже маю певний досвід, але до кожного матчу потрібно добре готуватися, щоб показати, що ми здатні робити на полі. Ліга чемпіонів – дуже відповідальний турнір.

– Як ви освоїлися в команді?

– Стосунки в команді склалися дуже добрі, у тому числі з молодими гравцями. Вони навчаються у нас, але й ми можемо чомусь повчитися в них.

– Ваша дружина дуже переживала через ваш перехід із “Реала” в “Порту”. Зараз вона вже заспокоїлася?

– Все нормально. Подібні речі трапляються в професійному і особистому житті. Час від часу доводиться щось змінювати, перебиратися до іншої країни. Сім’я має на це зважати.

– Якщо ви завтра гратимете, то матч із “Динамо” буде 151-м для вас у Лізі чемпіонів. Чи є якісь відмінності між грою у цьому турнірі за “Реал” і “Порту”?

– Перш за все, ще невідомо, чи гратиму natural cialis substitutes. я завтра, адже це вирішує тренер. Звісно, хочеться завжди бути в належній кондиції, щоб вийти на поле і зіграти. Особливої різниці немає, адже завжди хочеться перемагати.

– Ви вже 16 років граєте у єврокубках. Мабуть, використовуєте свій досвід, щоб підказати партнерам?

– Так, певний досвід вже накопичений, і я можу щось порадити товаришам по команді. Але я намагаюся поводитися так, щоб партнери не сприймали мене як щось особливе, бо це зашкодить атмосфері в команді. Завдання просте – не програвати у будь-якому матчі, щоб разом радіти і святкувати перемоги.