“Молодость и дерзость”. Як оновлений “Дніпро” вступав у нове життя

25 Лип, 2016| автор:

Команда «Брутального футболу» разом із «Дніпром» відкрила новий футбольний сезон в Україні! Вітаємо вас із цим святом і бажаємо перемог вашим улюбленим клубам у цьому році! Нехай каждий грає в цьому сезоні так, як підопічні Дмитра Михайленка учора ввечері на «Дніпро Арені»!

Не можна сказати, що у Дніпрі було якесь свято футболу, люди косяками валили на матч і вільного квиточка не було змоги знайти. В місті це взагалі не відчувалося, але біля стадіону вже була та чаруюча атмосфера футболу, коли люди кучкуються у біля магазинів і шаурми, одягнені в кольори рідного клубу. Шум, усмішки, відчуття старту сезону – все це було.

7I-FgdYKd-k

Ваш покірний слуга сьогодні косплеїв затятого «кузьміча», адже зустрів друзів перед грою і начисто заігнорував свою можливість «на шару» дивитися футбол із прес-ложі. Посиділи весело, але футбол треба дивитися на фан-секторі.

kEPHPa_ZOTA

Відвідуваність здивувала. Перед матчем ми зробили отаку фотку черги до каси з квитками. Скільки тут тисяч, на вашу думку?

scxsZunOHrk

А тепер правильна відповідь. Поки flagyl without prescription. ми оперували цифрами від 8 до 12 тисяч вболівальників, на гру завітало трохи більше 7 тисяч чоловік (тут має грати сумний тромбон). Проте, після цього матчу люди говорили, що наступного разу буде повний стадіон. Подивимось, як воно вийде.

Чогось особливого стосовно оформлення «Дніпро Арени» та звукової складової сказати також не можна. Був банер «ДнепрДолженЖить» та аналогічний заряд, підтриманий стадіоном. Були патріотичні співи, але… Це був вечір, де головною окрасою був саме футбол – що неймовірно радує, адже в нас такого давно не було.

N-fRmhuRWm4

Молодь Дмитра Михайленка заочно засудили до аутсайдерів і розвалу посеред сезону, але чемпіони України у своїй віковій категорії ясно дали зрозуміти ситим грандам – в нашій рідній УПЛ завелося сміливе синьо-біло-блакитне вовченя, готове рвати на шматки кожного, хто не віддасть належну шану емблемі «Дніпра».

За перші 20 хвилин матчу «Волинь» розбомбили вщент – 3:0. Та і протягом всієї гри підопічні Віталія Кварцяного здавалися куди більшими дітьми, ніж «дніпряни» – лучани банально програвали біг по прямій, а ефектні закидушки Політило проходили так часто, що Хаві мав би зараз аплодувати стоячи.

eUgBTAnSxNs

Саме цим і займалася «Дніпро Арена» весь матч – скандування «молодці» кілька раз встигло прозвучати ще при рахунку 3:0. Коли ж диктор по стадіону оголосив про те, що Зозуля покидає «Дніпро» – всі присутні встали і довго аплодували Роману під заряди ультри «Зозуля, Зозуля»!

Ну а найчутливішим моментом цієї зустрічі стало коло пошани Зозулі – Роман підійшов до всіх трибун, подякував і низько вклонився. Звісно, під оплески «Дніпро Арени», яка ніколи і нікого так не проводжала.

На прес-конференції Віталій Володимирович говорив першим. Цікаво, що він почав на російській мові (ну як на російський – на суржику), але його деякі журналісти попросили говорити на українській, що здивувало і сподобалось Кварцяному.

Наставник лучан більше говорив про «Дніпро», ніж про «Волинь», сказавши, що не мав сумнівів у тому, що дніпряни не будуть другорядною командою. Говорив про молодість складу і те, що вчорашня оборона не грала разом на зборах. Шабанов же взагалі їх не пройшов – в нього, як сказав Кварцяний, були «маршрути…». Також тролив Павелка, який, на думку тренера, замість вітань із Днем народження краще б дзвонив у Швейцарію до Інфантіно і домовлявся за українські клуби. Це треба слухати!

Дмитро Михайленко на правах переможця багатослівним не був, сказавши лише, що рішення Зозулі – правильне.

0rF32AsxNdY

Отак от стартував сезон у Дніпрі, який продовжує тримати марку руйнівника ілюзій та дарувальника надій для українського футболу! Поки є такий «Дніпро» – УПЛ буде жити!

Михайло Юхименко, Каріна Шпорт, «Брутальний футбол».

В темі: