Найобговорюваніший трансфер, або Як на Ракицького повісили ярлик “Зрадник”

30 Січ, 2019| автор:

eaa0b9f7487d6abed8b820ec3ff15af8

Якщо для вас перехід гравця національної збірної України до РФПЛ є неприпустимим, то раджу навіть не продовжувати читати цю статтю. Відразу скажу, що все наступне сказане є лише моїми суб’єктивними думками. Тому не варто сприймати все занадто близько до серця, а спробувати прочитати це з «холодною» головою.
Знаєте, я як журналіст моніторю роботу багатьох прес-служб футбольних клубів. Якось мені на око трапився YouTube-канал «Зеніту». Відкидуючи тут будь-які політичні компоненти, я скажу, що то справді робота ТОП! Відеоблог, своя програма, трансляції та огляди матчів, в яких сотні тисяч переглядів, інколи вони перевищують цифру у мільйон. До того ж, дивляться їхній контент не тільки мешканці сусідньої нам недружньої країни.

494356_s1200

Всі ми пам’ятаємо, що не так вже й давно екс-гравець головної команди України також переїхав у російський чемпіонат. Зараз Анатолій Тимощук зручно влаштувався у тренерському штабі «синьо-біло-блакитних», чим привертає увагу українських вболівальників, футбольних експертів та журналістів. Зрозуміло, що маючи на футболці надпис «Газпром» просто гріх не скористатись можливостями, які отримуєш від такого спонсора. Хоча, є у нашому вітчизняному футболі клуб, який навіть на половину не користується своїм іменем та коштами. Відоме кожному київському «Динамо» невідоме слово маркетинг. Тут, у порівнянні з «Шахтарем» кияни програють майже по всіх компонентах. Але зараз не про це. Я намагаюсь, користуючись наявними фактами, довести вам, що «Зеніт» це далеко не найгірший варіант для продовження кар’єри, а можливо, для її завершення.
Не варто забувати те, що перед зимовою паузою клуб із Санкт-Петербургу йде на першому місці у своєму чемпіонаті, а чимало футбольних знавців без сумніву стверджують, що підопічні Сергія Семака замахнулись на чемпіонський сезон. До того ж, «Зеніт» продовжує вдалі виступи у Лізі Європи. Що чекає на Яріка Ракицького? На мою думку, його чекає в команді найкращий футболіст Росії у 2018 році – Артем Дзюба. Його чекає красень-стадіон, котрий входить у топ найкращих за інфраструктурою та найкрасивіших арен Європи. Погугліть і подивіться, які події «Зеніт» влаштовує перед матчами: автограф-сесії, виступи популярних гуртів, екскурсії і ще чимало такого, що в Україні з’явиться ще зовсім не скоро. Ви й досі думаєте, що це поганий трансфер? Знову ж таки, забуваючи про всі політичні події.

2-worldcup2018
Подумайте, що український клуб заробив хороші гроші на цьому трансфері. 10 мільйонів за середнього за рівнем центрального захисника дає далеко не кожен. «Шахтар» знову виділився яскравою трансферною політикою, а ті гроші, я впевнена, підуть на покращення клубної інфраструктури, маркетингу і так далі. Як би я суб’єктивно не ставилася до цього клубу, але не можу не визнати, що вони зробили у Харкові нереальну роботу: на стадіоні, газоні ОСК «Металіст» та і у всьому місті.
Я не хочу говорити, що його перехід це правильне рішення. Як-то кажуть: «Скільки людей, стільки й рішень», тому не нам його судити. Чи варто його викликати до національної збірної? Це вирішуватиме вже Андрій Миколайович. Думаю, він теж врахує те, що свої оптимальні кондиції Ракицький вже давно втратив. Та й не забуваймо, Ярік ніколи не відрізнявся якимись особливими патріотичними почуттями.

111_dynamo.kiev.ua_4