“Несуха” нічия

20 Сер, 2017| автор:

Цього разу детально зупинятись на своїй подорожі до стадіону не буду. Адже на ніщо цікаве, на жаль, натрапити не вдалося. Хіба можу відзначити, що мені як справжньому “лакеру” довелось чекати на маршрутку близько тридцяти хвилин. Курсування по графіку, ти де?

Менше з тим, але до “України” вдалось потрапити за п’ять хвилин до старту матчу. Якраз у той момент, коли люд чимдуж мчав до ґейтів, аби пройти контроль і потрапити на свої місця. Так декілька дядьків, вирішивши схитрувати, захотіли проскочити через службовий вхід. Можливо так трапилось від банального незнання, адже все, що відрізняє такий “ентренс” від звичайного – це дрібненький напис “службовий вхід” і само собою відсутність черг.

До слова, останні не були надзвичайно довгими. А сама перевірка не займала багацько часу, тому всі бажаючі могли потрапити на стадіон вчасно і що найголовніше із комфортом – при відсутності жодної тисняви.

Ще кілька кроків і ти опиняєшся на своїх місцях. Матч розпочинається і з перших хвилин поєдинку увага приковується, окрім поля, ще до ультрас львів’ян, які вирішили на старті зустрічі розігріти стадіон не тільки фірмовими кричалками й співами, а ще й петардами. Було, справді, шумно.

20991394_1417677028316564_868471075_o

Своєю чергою гостьові фанати, яких зібралось із два десятки, від усього серця підтримували “олександрійців”. cialis generika kaufen. Особливо, це відчувлось, коли атака підопічних Шарана завершувалась небезпечним ударом. У такому випадку “Україна” наче переводила на декілька секунд подих, аби після валідольного епізоду заряджати кричалки знову і знову. Коли виїзний тридцятий сектор, після нереалізації епізоду, видавав в унісон емоційно важке зітхання, яке було чутне у кожному закутку “карпатівського” стадіону.

По суті на якість вболівання навіть не вплинув рясний дощ, який добряче освіжив місцеву і не тільки публіку. Хоча й справа дійшла до того, що багато, хто із вболівальників, наче мурахи, покидали поспіхом свої місця, воліючи потрапити під декілька накритих секторів.

20991696_1417677014983232_355994958_o

Завершилось це все доволі очікувано, а саме поодинокими “дискусіями” із зухвальцями, що вирішили присвоїти собі чужі крісла по ходу зустрічі. Більше того вражає інше, а саме те, що чолов’яги знаючи, що неправі не відступали ні на крок, стоячи на своєму. У цьому інциденті лише втручання стюарда і перевірка квитка із сторони останнього давала свої плоди. Яку мораль з цього винесли винуватці невідомо, але те, що всі розійшлись мирно – факт.

20991425_1417677004983233_546073593_o

Однак були й ті, хто, захопивши із собою парасольки, урізноманітнив новими на будь-який смак кольорами “Україну”. Дощ ще принаймні двічі (можливо більше) турбував як гравців, так і вболівальників під час зустрічі.

Тож тут на допомогу приходило вже нефункціонуюче старе-добре громіздке табло, яке стало прихистком для декількох десятків відвідувачів цієї гри.

21017859_1417677008316566_390662272_o

Але на відміну, від прохолодненької зливи, атмосфера на стадіону була дуже теплою. Так кожен вдалий епізод за участі “левів” публіка зустрічала оваціями, а після фінального свистка на обличчях вболівальників не було помітно негативу.

Щоправда, епізоди для того, аби засмутити галичан і вивезти зі Львова три бали у “Олександрії” були. Проте зазначимо, що “Карпати” теж намагались віднайти ключа від воріт Леванідова. Але, що господарі, що гості свого досягти не зуміли. Як наслідок, нульова нічия, що скоріш за все грає на руку “олександрійцям”, які, відверто кажучи, перебувають думками вже на вирішальному поєдинку із БАТЕ.

Вчергове це довів стартовий склад команди, що зазнав змін, якщо порівнювати із зустріччю тижневої давності, коли “жовто-чорні” із мінімальною різницею у рахунку поступились “Шахтарю”.

До речі, травмований Запорожан (якнайшвидшого одужання!), який провів увесь матч із “гірниками” був помічений у VIP-ложі арени. Щоправда, один із хлопчаків-хантерів за автографами спіймав облизня від Андрія – останній відмовив йому у автографі. Сказавши малому холодне: “Послє матча”.

Тим часом, ”зелено-білі” ж продовжують експериментувати із стартовою одинадцяткою. Варто відзначити дії Тіссоне, який у дебютному матчі нічим не поступався тією ж самовіддачею порівняно із іншими партнерами по команді. Навіть у деяких епізодах здавалось, що футбольний геній Фернандо, як запримітили на трибунах, куди швидше мислить, ніж у інших гравців “Карпат”. В результаті непогані передачі відправлялись в нікуди. Так би мовити, брак взаємопорозуміння у своїй іпостасі. Сподіватимемось, що у найближчих іграх брак зведеться до мінімуму. Цікаво, що аргентинець у 2008-му коштував 5,5 мільйонів євро. На сьогодні, увесь склад “Карпат”, за даними того ж “Трансфермаркету”, оцінюється у 10,3 мільйона євровалюти.

Із позитиву для львів’ян варто виділити те, що вони вперше у сезоні не пропустили. От про це точно всі видання України, якщо ще не написали, то обов’язково напишуть у своїх звітах і підсумках туру. Ймовірність близько ста відсотків. Даємо гарантії, шолє.
А “Олександрії” хочемо побажати успіху у матчі життя для Шарана і багатьох хлопців із його колективу. Україна вірить у вас!