Новачок “Дніпра”: “Не слідкував за виступами клубу у Лізі Європи”

4 Вер, 2015| автор:

Днями відновила свою роботу основна команда “Дніпра”. Цим скористалися журналісти офіційного сайту клубу, які поспілкувалися з новобранцем команди Андерсоном Піку.

bSrzsC1XKg4

– Андерсон, новий клуб в іншій країні, яка ще й знаходиться на іншому континенті – це значний виклик для тебе?

– Звичайно! Я вперше буду грати за межами Бразилії, в європейській команді. Я вже розмовляв з багатьма хлопцями, практично всі відзначають, що “Дніпро” – великий клуб. Буду робити все для того, щоб мене викупили і я б став повноцінним гравцем “Дніпра”. Хочу затриматися тут надовго: на рік, два, три. Зараз я дуже задоволений тим, що “Дніпро” надав мені можливість приїхати сюди. Для мене це велика честь, тому я буду намагатися грати тут як мінімум так само, як грав до цього в Бразилії.

– Чи довго ти роздумував над пропозицією “Дніпра”?

– Ні, не довго.

– У Бразилії навесні показували матчі останніх стадій Ліги Європи, в яких брав участь “Дніпро”. Чи доводилося тобі їх бачити?

– Тоді я не дивився ігри команди, на відміну, до речі, від мого одноклубника Едуардо, який повернувся влітку в “Шахтар”, якого цікавили виступи української команди. Але коли я отримав пропозицію “Дніпра”, став збирати про нього інформацію, знаючи про те, що це клуб з традиціями.
 
– Для тебе було важливо те, що в команді грає багато бразильців?

– Звичайно, важливо, адже я по суті не говорю іспанською, взагалі не розмовляю англійською. І коли тебе оточують твої співвітчизники, це полегшує твою адаптацію. Я вже зрозумів, що ваша мова важка і вивчити її буде непросто, але я буду намагатися це зробити для свого ж блага.

– Якщо говорити про адаптацію, чи є ще якісь труднощі, крім мовного бар’єру?

– Поки не можу ще звикнути до різниці в часі, яка складає 6 годин.

– Склав вже перші враження про тренувальний процес команди?

– Поки я провів всього лише два тренування. Але вже відзначив для себе, що тут багато контактної боротьби. Скажу, що такий футбол мені завжди подобався, а ще відразу видно, що команда дуже кваліфікована. Але будь-якому колективу завжди є куди рости.
 
– Який сезон в Бразилії був найвдалішим для тебе? Може 2008 рік, коли “Греміо” зайняв в чемпіонаті друге місце?

– Минулий сезон теж був непоганий. Я вдало його почав, але потім травмувався. Проте все одно на мою гру звернули увагу представники “Дніпра”, і це дуже приємно.

– Невелика кількість ігор за “Фламенго” останнім часом була пов’язана з травмою?

– Не тільки. У команді змінився тренер, і у нового наставника було своє бачення гри.
 
– Психологічно непросто грати в такому популярному в Бразилії клубі як “Фламенго”?

– Не просто. Від будь-кого у “Фламенго” завжди вимагають багато чого. Це найбільший клуб в Бразилії. Він не завжди знаходиться там, де повинен знаходитися за своїм статусом, і в його історії були різні періоди. Але він повинен постійно доводити свою спроможність, тим більше що вболівальники “Фла” найвимогливіші і нетерплячі в Бразилії.

– Андерсон, у тебе дуже міцна статура. За своїми фізичними даними ти нагадуєш Роберто Карлоса. Він часом не був твоїм кумиром, тим більше ти граєш теж на лівому фланзі оборони?

– Ви потрапили в яблучко, Роберто Карлос завжди був моїм кумиром, з раннього дитинства!

– Які сильні сторони відзначив би у своїй грі?

– Люблю, щільний, контактний футбол, можу завдати сильного удару по воротах з-за меж штрафного майданчика.
 
– Вибір 36-го номера з чимось пов’язаний?

– Хотів вибрати шостий номер, під яким грав Роберто Карлос. Але шістка вже була зайнята Данило, тому хотів вибрати той номер, де ця canadian pharmacy 24 h. цифра була б присутня. Я і раніше за таким принципом вибирав собі номер.

В темі:
·