“Переломний момент”: як ми традиційно прос*али свій шанс

12 Жов, 2015| автор:

Ми завжди підходимо із особливим побоюванням та трепетом до найважливіших матчів. Гра проти іспанців, без сумніву, є саме таким поєдинком, який варто віднести до категорії “переломний момент”. Таких “переломних моментів” у нашій історії було чимало, але практична більшість завершувалася не на нашу користь. Пригадайте тільки збірну Франції, блискучу гру вдома та “сухі” 3:0 на бойовищі Парижа.

Словом, Іспанія приїхала до Києва, втративши кількох знакових персон, але не такою слабкою, якою її так яскраво змальовувала наша преса. Ноліто – це ім’я найбільше різало слух, оскільки гравець тільки-но зумів “вистрілити” у Прімері, став найкращим за підсумками місяця, а так… всі гравці “Фурії Рохи” відомі та знані європейській спільноті, перебувають у престижних чемпіонатах і навіть таким складом готові битися до останнього. Вважати таких іспанців прохідними – як мінімум, абсурдно.

Підопічні дель Боске  розпочали гру досить динамічно, втім особливих дивідентів стартовий штурм гостей не приніс. Головне, те що ми організували по-справжньому якісні атаки та контвипади впродовж першої десятихвилинки – мовляв, знайте на що українці налаштовані. Кравець здивував, Ротань змусив підірватися, а Де Хеа – аплодувати.

Футбольний принцип спрацював та шокував “Олімпійський”  – спочатку Ноліто довів, що недарма  отримав запрошення до стану збірної і блискучим пасом знайшов Алькантару. Хавбек “Баварії” скидає Ґаспару (зауважимо, дебютанту) і -гол… Все, мов по нотах – “розкатали” в улюбленій манері ввесь наш захист.

А потім справедливе пенальті, Фабреґас підходить виконувати удар…

pdJiSHi5NCo

АНДРЮХА! Зіпсував свято Сеску, який сьогодні з’явився у сотому матчі у кольорах збірної!

Мозок буквально не розумів, що навколо коїться – одразу ж ми не тільки змарнували ряд прекрасних нагод відквитати гандикап, але й мало вдруге не пропустили. Лише чудом П’ятов парирував удар Ноліто! Моур приїхав за Ярмоленком? Португалець повинен забирати саме кіпера донеччан та вижбурнути legitimate sublingual viagra. Беґовіча з “Челсі”! Ну правда ж!

Хто такий П’ятов?

АААААЙЙЙЙЙЙЙ! Ярмола навішує на Коно, удар і …. Фол. Суддя фіксує фол. Хтось вмикав повтор епізодів першого тайму? Іспанці повністю перехопили ініціативу та раз-по-раз організовували епізоди зі стандартами і … забили. П’ятов зреагував на перший удар, а з пострілом Сан Хосе вже нічого вдіяти не міг… І слава Богу, що арбітр таки зафіксував таки порушення правил з боку опонента. Видихнули ми, видихнула з полегшенням вся Україна.

Ми втратили Степаненка

Де Хеееееаааааааааааааааа! Хто цей хлопець? З якої ж він планети?!!!!!

 

Ми ЗНОВУ марнуємо такі шанси! Я-Р-М-О-Л-А! Простріл Андрія у карний майданчик та відсутність “жовто-синіх” підсумував рівень українського футболу. У мене все.

Той, хто відвертається від команди у час поразок, не має права вболівати за неї під час успіху – хтось так сказав там. Ми любимо свою збірну, але це карма. Попри те, що тверезо оцінювати – Іспанія вище у класі. Свій шанс ми мали. А далі – плей-оф? Пам-пам.