Події у Кіровограді очима БФ

23 Сер, 2015| автор:

Сьогодні Україна святкує День Державного прапора, з чим я Вас і вітаю!

Так ось. Повернувшись додому та переглянувши відео з Кіровограду, я спробую описати події, які відбувались перед, під час, та після кубкового матчу між “Зіркою” та bystolic to metoprolol conversion. “Карпатами” 1:1 (6:5)

Перед початком матчу фани обох клубів провели спільний марш з площі “Інґула” до стадіону. Вже тоді підтянулось дуже багато “міліції”. Матч почався і три сектори собі фанатіли, каждий, як хотів. Чому три? Тому що у “Зірки” їх два. Коли “Леви” забили гол, то ультрас, звичайно, що запалили, але ніхто не кидав ні дими, ні фаєра на доріжку стадіону, а під себе, вже зпалені та безпечні. Те, що ви почуєте на відео в самому кінці від якогось рака із працівників “Зірки”, то це все брехня. Ще в середині першого тайму, під час скандування “Слава Україні” – “Героям слава”, на сектор “Карпат” полетіла пляшка з під пива і розбилась вона недалеко від мене, але не всі це почули і не придали цьому великого значення. Пляшка прилетіла з сектору “кузьми”, від двох мужиків, які вже тоді показували середні пальці сектору.
БезымянныйПід час пенальті, ультрас гостей зламали пару огорож, які утримували їх на секторі, і декілька людей стали собі просто на бігові доріжки і спостерігали прямо на удари по воротах. Ніхто нічого більше не ламав і нікого не ображав, до сутичок з беркутівцями . По закінченні цього дійства фанати “Зірки” вибігли на поле до своїх улюбленців, а “кузьма”, яка сиділа біля нашого сектору кричала: Бандери, їдьте назад до свого Львову!

Ось тут і почалось. Декілька фанів одразу побігли, щоб настриляти по голові за такі слова. “Беркут” – так-так, саме він –  дубинками почав бити всіх без варіантів. Пізніше у бій пішов і газ. На біговій доріжці були фотографи з “Карпат”, і працівники стадіону обливали їх водою, коли вони це фотографували:
БезымянныйВже у кінці відео, той рак, про якого я писав, скаже: пластикові сидіння летіли у вболівальників. Насправді ними відбивались ультрас “Карпат” від міліції! Потім скаже, що чотири стюарди отримали опіки різних ступенів тяжкості! На що я відповім, під час цього всього був запалений тільки один дим, який не приносить опіки, і який димівся на секторі гостей, та один фаєр, яким один з ультрас “Карпат” відбивався від “беркутівця” (з 0:40 на відео)
На деяких сайтах, авторитетних, пише, що це все сталось із-за того, що ультрас “Карпат” намагались вибігти на поле. І в думках такого не було, тому що наша команда поступилась, і ніхто з ультрас “Карпат” не біг на поле!!!

Дивимось відео і робимо висновки:


  • http://vk.com/id136407821 Олег Мельничук

    робимо висновки*

  • http://vk.com/id136407821 Олег Мельничук

    робимо висновки*

  • http://vk.com/id49505694 Вова Трепачов

    піздьож! пітарди кидали в стюардів і вони вибухали у них під ногами! так шо не треба…..получили пізди за діло!