Революційні зміни Кварцяного

10 Лют, 2015| автор:

Головний тренер “Волині” виступив з цікавою пропозицією, яка стосується внесення змін до правил для футбольних суддів. Віталій Кварцяний пропонує зробити їх більш жорсткішими. За його словами, він має вже заготовлені напрацювання, які можуть бути внесені комісією в головні нормативно-правові документи по суддівству. Також він наполягає, що такі зміни стануть не просто корисними, а і революційними. В хорошому плані. І від цих змін український футбол стане більш привабливим.

Віталій Кварцяний хоче "покарати" суддів

Віталій Кварцяний хоче “покарати” суддів

“Ці положення написані не від “стелі”, все це з багаторічної практики і від бажання допомогти нашій улюбленій грі, зробити її більш видовищною, динамічною”, – процитовано Віталія Кварцяного на офіційному сайті “Волині”.

Ці зміни спрямовані в першу чергу на те, щоб змусити суддю менше свистіти і зупиняти гру через дрібні порушення. Також має допомогти зробити гру динамічніше правило під назвою: «5 хвилин для лікаря»: тобто, якщо гравцеві надавалася допомога, то повернутися в гру він зможе не раніше, ніж через 5 хвилин. За doxycycline eye drops. цим має пильно стежити четвертий арбітр, який знаходиться поза футбольним полем.

Він вилікує український футбол

Він вилікує український футбол

“Ви бачили як кричать футболісти чи падають під час боротьби ? А все тому, що судді дуже жорстоко реагують на таке. Отже, арбітри не повинні попереджати за симуляцію, взагалі ніяк не реагувати на неї, як і на крики під час боротьби “, – додає Кварцяний.

Симулянт-перфекціоніст

Симулянт-перфекціоніст

Дані методичні доповнення планують прийняти і випробувати на футбольних змаганнях по всій Волинській області.