Роль Коноплянки на сцені. Версія іспанців

11 Сер, 2015| автор:

Нова зірка “Севільї” зіграє свої перші хвилини проти своєї “майбутньої” команди.

1439279104_extras_noticia_foton_7_1

Як уже хочеться побачити Євгена Коноплянку у дії. Український футболіст викликає найбільше ентузіазму серед інчас “нервіонес”. На початку літа ніхто не думав, що “Севілья” зможе взяти гравця такого рівня, який входить до когорти найкращих гравців у Європі.

Отож, екс-гравець “Дніпра” вирішив зробити наступний крок у своїй кар’єрі, і розпочати її “севільський” етап. А це хороша сходинка перед lamisilate creme dose. топ-командами. Навіть його батько говорив про бажання півзахисника грати у “Барселоні”, яка є суперником у сьогднішньому матчі.

Не дивлячись на це, наразі він може просто наслоджуватися своєю грою за “Севілью”. Роль на сцені буде у фіналі. Не можна гарантувати місце у стартовій 11-ці, все ж є Рейес і Вітоло, який перебуває у чудовій формі. Але впевнений, що свої хвилини він отримає. І це буде момент, коли ми побачимо значимість його ролі.

Marca.com

dgAXWrtkN_4

Яку роль матиме Коноплянка у “Севільї”? Він гравець з відомою усім репутацією. Тепер він має проявити свої здібності у новій команді. І Черишев (помічник Емері – прим. БФ) допомогає йому в цьому.

Нам подобається його гра на лівому фланзі, але я не виключаю й інших варіантів у атаці. Він буде важливим гравцем у команді.

Унаї Емері, головний тренер “Севільї”

Тренер “Барселони”: “Коноплянка – насправді якісний гравець”

Переклад – Володимир Скиба


  • https://plus.google.com/107370307292151771097 Георгий Патаки

    Удачи ему сегодня.
    Так хочу чтобы он забил, реально хороший игрок