Що думають ультрас з Нацгвардії про МВС

25 Чер, 2015| автор:

Післа скандалу з “Торнадо”, арештів націоналістів у “справі Бузини”, деякі ультрас, які воюють у батальйонах, підпорядкованих МВС, не дуже розуміють політику Арсена Авакова.

Журналісти з сайту depo поговорили з кількома ультрас, які служать в Нацгвардії і спитали, що вони думають про реформування МВС.

“БФ” наводить цитати цих хлопців.

TZLFuKsqxYM

Сергій Український (ультрас “Говерли”)

Ставлення дуже “добре” до Авакова . Змін не було ні до нього, ні зараз . Затримання патріотів обурило усіх, адже вони не робили того, в чому їх звинуватили. Міліція діє по схемам клану Януковича: шукають і заарештовують патріотів.

Максим Подорожній (ультрас з Києва)

Крім облич нічого не змінилось, і не лише в МВС. Система працює як і раніше. Затримання Медведька та Поліщука – це ні в які ворота не лізе, повертаємось до репресій часів режиму Яника.

Змінити систему? Її не змінити. Її zithromax z-pak online. треба будувати з нуля.

Сергій “Філя” (ультрас “Динамо”)

Я вважаю, що Аваков просто публічне лице і по суті вирішує мало що. Інша річ – Паскал. Аваков дискридетує себе даними різкими та необдуманими затриманнями та заявами.

Дмитро “Базука” (Ультрас зі Стрия)

На фронті хлопців дедалі більше обурюють дії міліції. Нас обурює, що деякі беркутівці досі працюють в структурі МВС. Нас обурює, що слова Авакова розходяться з ділом. Реформ у міліції немає, чи просто ми не бачимо. Таке враження, що новий господар сів на подвір’я старого. Зловили патріотів за вбивство Бузини, ок. Є презумпція невинуватості, а міліція у ЗМІ зробила акцент на тому, що “вбивць впіймали”. Кого треба відпустити, як Клюєва, чомусь не затримують. А звичайну маленьку людину посадять при першій же нагоді. До Авакова багато питань і у нацгвардійців, і у націоналістів. Наприклад, хто вбив Сашка Білого? Хто вбивав майданівців? Чому дали втекти Клюєву?

Міліція працює, як і раніше. Ми не бачимо змін, жодних, на жаль. І це посилює в націоналістів бажання опиратися, на жаль. Діалогу наразі не виходить.