“Щасливого Різдва”- зірки футболу бажають всім гарних свят

25 Гру, 2019| автор:

Сьогодні весь західний світ святкує Різдво. Для американців та європейців саме 25 грудня є головним зимовим святом. І поки діти в Україні ще досі мріють про новорічні подарунки, в Європі їх вже отримали. Більшість чемпіонатів сьогодні не проводить ігор, що дозволило зіркам світового футболу зустріти свято в колі сім’ї. Завдячуючи інстаграму та фейсбуку, кожен може почути привітання від Кіліана Мбаппе чи Лео Мессі. “Брутальний Футбол” зібрав для вас найбільш оригінальні пости.

Капітан мадридського “Реалу” побажав всім своїм підписникам веселих свят й наголосив на важливості проведення цього часу з сім’єю.


Власник шести золотих м’ячів разом зі своєю сім’єю бажає всім любові та тепла. Полосаті піжами стали для сім’ї футболіста вже традицією. Минулого року він був вдягнутий в таку ж, але в зелено-білу полоску.

Кріс Смолінг перший раз зустрічає Різдво на новому місці. Цей сезон успішно розвивається для захисника  й можна припустити, що сім’я англійця ще не раз проведе свято в вічному місті.

Легенда “Арсеналу” не забув і про нас у своєму привітанні. Фредді Юнгберг наголосив на тому, що сьогодні він вітає тільки тих, хто святкує Різдво 25 грудня. Чекаємо привітання від Фредді через дванадцять днів?

Лукас Торейра у своєму пості немногослівний, він бажає своїм підписникам “Feliz Navidad”, що перекладається як “З Різдвом Христовим”. Слід відмітити вінтажний лук гравця.

Маркус Решфорд разом зі своїм псом вітають всіх-всіх-всіх й бажають щасливого Різдва й boxing day(так називають день після Різдва, коли всі отримують свої подарунки).