Святкова нічия та суддівський дебют у Луцьку

3 Кві, 2016| автор:

Третє квітня – офіційний день народження ФК “Волинь” і саме в цей день, 56 років потому, лучанам довелось провести домашню гру проти одеського “Чорноморця”. По-справжньому весняна погода акомпанувала матчу, впродовж гри термометр на табло стадіону показував “+21”. Хтозна, можливо це якось пом’якшило запал команд, оскільки гра вийшла достатньо релаксійною. Та про все за порядком.

Особливим цей матч зробив той факт, що вперше в історії українського футболу гру судили арбітри протилежної статі. Інтерес до суддівської компанії в такому складі був помічений ще до гри, коли під час розминки час від часу можна було buy dioxycycline. почути оплески з трибун. З цього ж приводу перед початком зустріч, капітани команд привітали Катерину Монзуль з першим матчем в УПЛ букетами квітів.

HxEi-IsrWs8

Взагалі цікаво було спостерігати за пересуванням та діями арбітра, особливо на початку зустрічі, коли вона не завжди обирала найкращу позицію і декілька разів ледь не була збита з ніг футболістами.

Щодо безпосередньо футболу, то тут складніше виокремити якісь конкретні моменти. Перші 15 хвилин “Волинь” показала намір грати “першим номером” та диктувати сценарій перебігу гри. Але в цьому і заключалась проблема волинян – вони лише намір і показали.

Після стартової “активності” господарів поля матч перейшов у ще більш пасивну стадію – одесити не збирались ризикувати, а лучани продовжували грати “в контроль заради контролю”. Здавалось, переломний момент стався наприкінці першого тайму, коли після підніжки суперника другу жовту отримав Філімонов. Коркішко намагався завадити арбітру дістати з кишені червону картку, але холоднокровна Монзуль виявилась непохитною.

Видалення супроводжувала заміна у “Волині” – Віталій Кварцяний був обурений пасом п’ятою від Хомченка, до того ж Віктор цією передачею обрізав команду. Та всупереч усім логічним законам, під завісу тайму одесити забили вкрай несподіваний гол після розіграшу кутового. Здавалось, м’яч вже покидає межі поля після скидки, як на дальній стійці вигулькнув Смірнов і відправив шкіряного в сітку. Другий тайм був ще більш бідним на події: гості остаточно закрились, не боролись навіть за “перші м’ячі”, а “Волинь” імітувала агресію. Під час такого сумного футболу фанати вирішили самі себе розважити і перекликнулись піротехнічними шоу. Спершу запалили гості, а згодом димовою завісою на секторі та одному з прожекторів стадіону відповіли волиняни. Але не могли лучани у свій, швидше за все, останній день народження програти. Знову гольовим виявився стандарт –  спочатку удар Герасимюка в нижньому куті витягнув Боровик, але першим на добиванні виявився молодий вінгер“Волині”Дудік, який і відправив м’яч у ворота. На післяматчевій прес-конференції Віталій Кварцяний, хоч і був стриманий, встиг “напихати” Хомченку, та відзначити регрес Козьбана з Мемешевим. 

Загалом же керманич волинян, враховуючи усі проблеми в команді, залишився задоволеним грою, висловив сподівання на позитивний результат в наступному кубковому матчі із “Зорею”. Вкотре Кварцяний наголосив, що для нього “Волинь” зараз на 5-му місці і на цій же позиції збирається фінішувати, а також поділився деякою інформацією щодо нового ФК “Луцьк”.

А під кінець тренер господарів пожартував щодо все ще можливого варіанту порятунку поки що існуючої “Волині”.


Олександр Бабич виявився скромнішим у висловлюваннях, декількома словами згадав арбітрів, привітавши їх із дебютом, та в цілому схвально оцінив їхню роботу на матчі. З його слів, “Чорноморець” планував грати другим номером, та був готовим до повітряної гри суперника, а вилучення істотно на цей план не вплинуло. Розчарувало тренера тільки те, що команда не дотерпіла і пропустила наприкінці гри.

Олександр Новак “Брутальний футбол”