Седокова “лупиться” з коханкою Белькевича за майно екс-чоловіка

11 Чер, 2015| автор:

У серпні мине майже рік, як не стало великого динамівця Валентина Белькевича. Втім, чвари за статки великого футболіста, які оцінюються в понад 7 мільйонів доларів, тривають по сьогоднішній день.

Сторонами конфлікту є з одного боку відома поп-співачка, колишня дружина Валентина Белькевича Ганна Седокова разом зі спільною донькою екс-футболіста Аліною, батьки Валентина, та коханка динамівця – Олеся – з іншого.

Батьки Белькевича поступилися спадщиною на користь єдиної онуки, яку бачили лише на фото. Про це розповів батько футболіста Микола Белькевич виданню “Комсомольская правда“.

“Ми порадилися із колишньою дружиною і вирішили відмовитися від спадщини сина на користь Аліни. Все нотаріально завірили, але випадково дізналися, що Олеся вже продала одну квартиру в Києві. Продала і джип”, – зізнався чоловік.

Проте, куди поділа спадщину Белькевича його коханка, розказала Анна Седокова:

“Є мама Валіка, його тато, є я. А є жінкою, з якою він жив. Та жінка ніколи і ніде не працювала, жила на гроші Валіка. Гуляла і відпочивала, кажуть, вживала багато алкоголю і наркотиків. Усі гроші, які була на рахунках Валентина, містично зникли за тиждень до його смерті”, – заявила Седокова.

“Ця жінка заявляє, що квартира цілком належить їй, і готова віддати Аліні лише гараж. Коли випиває, кричить, що забере в мене доньку. Але ми на це не звертаємо уваги, хоча чути такі слова дуже неприємно, і хочемо все поділити по справедливості”, – додала артистка.

седокова

Схоже, артистці, не дуже приємно говорити про останню жінку екс-чоловіка. Принаймні, Седокова не вдається в подробиці того, ким Олена насправді була Валентинові:

“Я не дуже знаю, для мене давно це закрита болюча тема. Коли я була дружиною Валіка, вона була його коханкою. Причиною нашого розставання і був зв’язок Валіка з цією жінкою, Олесею. Я просто відпустила його, сказавши: “Будь щасливий”. Я сподіваюся, він був. Мені здається, для Валентина було б важливо залишити хоча б щось доньці, дати їй хоча б якусь опору”, – пояснила вона.

Анна Седокова уже подала до суду на цивільну дружину Белькевича. Щоправда, ситуація ускладнюється тим, що Белькевич не склав заповіт. Позаяк, поп-діва сподівається на справедливий український суд:

“Якщо рішення буде прийняте на нашу користь, в Аліни на рахунку з’явиться сума, яку в 18 років вона зможе витратити на здобуття вищої освіти. І я зможу їй сказати, що тато попіклувався про неї”.

“Я все життя, як і багато жінок в нашій країні, виховувала доньку сама, забезпечувала і себе, і її. І повірте мені, якщо я пішла тоді, нічого не взявши, то й сьогодні мені точно нічого не потрібно. Але я повинна сказати доньці, що мама не опустила руки, а боролася!”,- пояснила Седокова.

седокова-аліна

Зазначимо, що шлюб Анни Седокової та Валентина Белькевича тривав з 2004-ого по 2007-ий роки. Пара встигла народити дочку Аліну. Для українського бомонду цей розрив став несподіваним. Ось, як його прокоментував батько Валентина:

“Є жінки – і розумниця, і красуня, і господиня – але не притягує, не може утримати чоловіка в ліжку, і все тут. А є навпаки: ніби й зовнішністю не дуже, а тягне його до acheter finasteride. неї. Не знаю, чи той це випадок, можливо, Олеся це вміла”, – зазначив він.

белькевіч-седокова

Валентин Белькевич помер у серпні 2014 року. Йому обірвався тромб.

“Брутальний Футбол” за матеріалами видання “ТаблоID”