Тихіше їдеш – далі будеш: “Динамо” на класі б’є “Маккабі”

29 Вер, 2015| автор:

Столичне “Динамо”, після не надто впевненої, але вольової гри проти “Порту”, було просто зобов’язане вгамувати емоції та дійсно із відповідним професіоналізмом налаштуватися на “Маккабі”. Мандраж неймовірний, оскільки опонент не такий грізний, як “Челсі” чи гнучкий, мов “дракони” – словом, три пункти у вельми пристойному квартеті нікому б не завадили. А нам тим паче, зважаючи на те, що, за статистикою, кияни останнім часом не могли об’єктивно нав’язати боротьбу у групі. Про це walmart pharmacy online pharmacy. говорив Шовковський, у схожій манері наголошував Сергій Станіславович. Мовляв, з обережністю, але по перемогу.

Мабуть, слова коуча дійшли до умів футболістів і вже у дебюті зустрічі “біло-сині” змайстрували гол. Андрій Ярмоленко нарешті з’явився у грі після конфузу із зловісною піццею і продемонстрував, що у формі – лідер чемпіона України відгукнувся на пас Ґонсалеса і прошив кіпера тель-авівського гранду. 4 хвилина, 0:1. Просто казка. Дерлісу окремий респект, зважаючи як параґваєць оцінив ситуацію і спромігся адресувати круглого.

Варто підкреслити, що господарі поля теж не промах – Еран Захаві, якого активно переглядали та хвалили наші медійники, опинився віч-на-віч із СаШо, відвантажив круглого у сітку, але… Суддя зафіксував положення поза грою. Можливо це Борбалан вирішив реабілітуватися, адже не так давно його іспанські візаві познущалися над “Шахтарем”?

Якщо підсумувати перший тайм, то, все-таки, він за киянами – спокійна, невимушена гра, котра, ривками, різко змінюється у напрямку атаки і, головне, дає результат. Всі важелі розвитку поєдинку, принаймні, зараз у Реброва та компанії. Та і рахунок дозволяє  диктувати власні умови. Своєрідні “спалахи” були і у противника – прізвище “Захаві”  коментатор згадував частенько, що був ледве чи не двигуном колективу. Та і приємне враження залишив Райковіч з Хаїмом.  Можуть підопічні Йокановіча грати комбінаційно і м’ячик потримати.

Рибалка борюкається з якимсь тіпом

А ви пам’ятаєте, як ізраїльтяни “катали” “ДК” в ЛЄ?

Початок дуелі нашим хлопцям сподобався, тому вони вирішили все продублювати, практично до дрібниць – на 50-тій хвилині Райковіч вдруге капітулює, безпорадно розводячи руки. Тепер Жуніор Мораєс і … Дерліс Ґонсалес перехетрили оборонні редути “Маккабі”  і подвоїли наш гандикап. Можна зітхнути з полегшенням?

Не зовсім! Вищезгаданий Захаві ледь не переграв Шовковського! Немає часу чпівати дифірамби, дивимось футбол!

Велозу “пахав”, мов кінь, але залишився тінню у сьогоднішній дуелі. Міґель пішов відпочивати, а на полі з’явився Віталік, той що Буяльський, рятівник минулого туру Ліги чемпіонів.

І знову спокій. Є сенс повторювати ? Обличчя змінюються, а малюнок гри то й же. Ех…

Коротше кажучи, ми перемогли. І це радує. Ще більше радуватиме, якщо завтра “Шахтар” дасть бій “ПСЖ”. Щиро бажаємо “гірникам” успіху. З Богом!