Вернидуб спробує помститися Реброву за Кубок

12 Кві, 2015| автор:
ЗТим не менше, вважаю, що в “Зорі” шансів все-таки побільше, ніж у “Металіста” в Дніпропетровську. “Зоря” привчила нас до того, що проти грандів вони рубаються і здобути три очки у протистоянні з командою Вернидуба непросто. Втім, навесні захист “чорно-білих” виглядає не так надійно, як у першій частині сезону і дуже часто у ворота луганської команди влітають необов’язкові голи. Причому тут вина не тільки захисників, а й воротарів команди.
l-dyn-zarya018-13-09-14
“Динамо” тим часом  як і раніше мчить до чемпіонства не озираючись, обігруючи суперників де на куражі, а де й просто на класі. “Інша справа, що рівень суперників у чемпіонаті та єврокубках просто не порівнянний. Тут за логікою виникає питання — “Динамо” навмисно форсувало форму на лютий чи це і є реальна сила команди Реброва? Тут, на мою думку, якраз пасувало і повернення Гармаша, і поліпшення показників у грі Теодорчика, що, безсумнівно, на користь конкуренції в лінії атаки. Та й у захисті підбір виконавців просто відмінний!

“>Котирування від FavBet: 1,25 – 6,00 – 12,50

Як мені здається, майбутня гра — найскладніша для столичної команди з тих, що залишилися в чемпіонаті. Днями “Зоря” програла “Динамо” в кубковому матчі, але на гру в чемпіонаті настрій буде трохи іншим. Я вже обпікся в середу, давши прогноз на те, що обидві заб’ють. Але, як кажуть, снаряд двічі в одну воронку не влучає. Ризикнімо все-таки й поставмо на те, що “Зорі” вдасться відзначитися у ворота киян. Прогноз: Обидві команди заб’ють – 2,05

zovirax tablets mail order.