Вінниця останнього слова ще не сказала

8 Кві, 2015| автор:

Зважаючи на прикрі тенденції, що спостерігаються в українському футболі, особливо в нижчих дивізіонах, то повернення клубу на футбольну мапу України можна вважати серйозним успіхом. Навіть колективи “вишки” не завжди спроможні пройти аудит від ФФУ (на даний момент акредитацію на наступний сезон отримає лише п’ять команд), а те що коїться в Першій та Другій лігах – це, взагалі, анархія. Так заване АТО внесло корективи на сході України, нестабільна фінансова підтримка, борги – все це не те що перешкоджає розвитку найпопулярнішої гри у світі, а, грубо кажучи, її вбиває на buy silagra 100mg with no rx. теренах нашої держави.

І ось, з Вінниці прийшла приємна звістка – тамтешню “Ниву” збираються відродити. Вкотре, зі скрипом та букетом негараздів, але збираються. 5 липня 2012 року команда вирішила припинити виступи у Першій лізі, посівши 13 сходинку. Чи то місце таке фатальне, чи місцевій владі було наплювати ? – словом, за відсутності грошей, клуб, що свого часу “Шахту” катав, був розформований. Із вельми пристойною історією, непоганим стадіоном та байдужістю чиновницького апарату. Часи змінилися, прийшла інша влада – живемо по-новому – і руки дійшли нарешті до футболу. Правда, вистражданими шляхами –  місцеве населення, думаю, згадає неодноразові запити ультрас до ОДА, виступи під час Євромайдану та гучне “ла-ла-ла” минулої весни. Уболівальники робили все, щоби продемонструвати усім, що у їхніх серцях жевріє надія, яку вони довгий час намагалися донести. Словом, шануваннячко! А там і славнозвісна фірма двіж продовжить.

Так от, 9 квітня о 19:00, на СК “Хімік” відбудеться перша гра проти “Єдності” у рамках чемпіонату міста. Вхід, ясна річ, вільний. Вінничани, не проґавте!А там, дасть Бог, і на Україну вийдемо!