Вистраждана звитяга «моряків», або голи в додатковий час не рахуються

27 Сер, 2016| автор:

Є в Луцьку така традиція: кожен матч цього сезону грати в суботу о 17-й годині. Чи мають тут місце якісь містичні ігри із пані Фортуною? Сказати складно, бо за три домашні поєдинки результати були найрізноманітніші. Сьогоднішня гра, а точніше перемога, могла піднести лучан до першої шістки, а одеситів – закріпити на четвертій сходинці.

Та попри турнірний інтерес, ажіотажу матч так і не викликав. Про що далі говорити, якщо на післяматчевій прес-конференції були присутні лише четверо представників ЗМІ. З них двоє – журналісти всім відомих каналів, клубний фотограф і кореспондент «Брутального футболу», тобто я.

Але про все по порядку. Матч розпочався…і тут за законами жанру потрібно було б перераховувати небезпечні моменти біля воріт тієї чи іншої команди, але чи були вони у першому таймі ?

І тут в пам’яті постає апґрейд каналу «2+2», а саме показ матчів УПЛ із англійськими титрами, мовляв для аудиторії з інших країн. Цікаво чи багато знайшлось таких відчайдух сьогодні, навіть Крістіан Грей мав не настільки специфічні смаки. В першій половині гри водопоїв було більше, ніж ударів по воротах.

Під кінець тайму господарі такими пробили у бік воріт Боровика, хоч статистику розмочили. Подекуди прорізався дзвінкий голос Віталія Кварцяного, який, як завжди, активно і жестикулював і підказував і «підказував» своїм футболістам, а інколи й суддям. Отак під палючим сонцем і +37 на термометрі пройшов перший тайм, тайм довжиною в життя.

Після перерви, у стартові 15 хвилин, ситуація не змінювалась. Першим не витримав Романюк і вилучився, оборонець «Волині» отримав другу жовту за гру рукою в центрі поля. Як не дивно такий поворот активізував волинян, звісно до моментів було далеко, але почали з’являтись натяки на ініціативу попереду.

В якийсь момент почала наздоганяти ностальгія із попередньої домашноьої гри підопічних Кварцяного, коли кропивничани били, атакували, наступали, але отримали «дурника» і поїхали додому з нулем. Дещо схожим був сценарій і сьогодні: команда Бабича подала понад десяток кутових, намагалась бігти вперед великими силами, але нічого не виходило.

Ближче до кінця матчу непогану контратаку створили лучани, щоправда завершальний удар виявився надто кволим. Непогано з-за меж карного пробивали і «моряки», але шкіряний пройшов поруч зі стійкою. Після цього «Чорноморець» не використав ще один вбивчий момент. Хобленко вивалився на побачення із Кичаком, але був загнаний в кут і пробити не зміг, покотив на Смирнова, а той примудрився, пробиваючи в майже порожні ворота, влучити в Никитюка.

І вже у компенсований час звичайна, на перший погляд, діагональ завершилась скидкою Петька на Кабаєва і останній на п’ятій передачі протягнув Никитюка і пробив повз голкіпера господарів. В підсумку одесити здобувають вистраждану перемогу і опиняються на четвертій сходинці.

На післяматчевий коментар тренери команд прибували дуже неспішно, а Віталій Володимирович не прийшов взагалі.

Хвилин 15 чекали на тренера команди-господарів. В цей viagra and delayed ejaculation. час журналісти гаяли час за прохолодними напоями, які у прес-румі «олінклюзів». Але не подумайте нічого непристойного до меню входили лише безалкогольні і із різним степенем газованості напої.

Олександр Новак «Брутальний футбол»

В темі: