Завдання: вистояти хоча б перший тайм

4 Кві, 2015| автор:
В українських реаліях поняття “гостьовий матч” стає все більш і більш розмитим. В силу обставин, що склалися, команди з Одеси та Харкова змушені грати свої домашні поєдинки в інших регіонах. Чорноморець на цьому тижні позбувся двох рейтингових домашніх поєдинків, на яких можна було заробити непогані гроші, особливо враховуючи фінансові проблеми клубу. Першим став перенесений кубковий поєдинок з Дніпром в День сміху, в якій одесити поступилися фактично другому складу команди Маркевича – 0:4. Для нинішнього Чорноморця два поєдинки з грандами за три дні виглядають просто непідсильним вантажем. Та ще й календар не радує – наступного тижня чекає матч-відповідь з Дніпром в кубку і гра чемпіонату з Шахтарем.

viagra liquid capsules.

І все ж, на відміну від кубкового протистояння з Дніпром, розраховуємо на те, що проти Динамо “моряки” все-таки “впруться”. Чудовим прикладом є ігри киян з Олімпіком і Металістом. Звичайно, розраховувати на феєричні атаки у виконанні одеситів не варто, але от відіграти надійно в обороні в окремо взятому матчі їм під силу. У весняних матчах “моряки” пропустили лише двічі від Зорі та Волині.

“>Втім, можна згадати і гру з Іллічівцем, який як не пильнував в обороні, а все одно п’ять м’ячів пропустив, хоча до цього теж грав у захисті досить упевнено.

Динамівці, як і їх найближчий суперник – Чорноморець, паузу в іграх заповнив спарингом. “Моряки”, у свою чергу, декласували донецький Олімпік, обігравши тих з рахунком 4:0.

Не варто тішити себе ілюзіями: клас команд на сьогоднішній день – прямо протилежний. Прогноз: Тотал в першому таймі менше 1,5 гола – 1,60
Прогноз на матч можна зробити ТУТ