Знайомтесь, “Понферрадіна” – куди пішов Діма Хомченовський і навіщо?

4 Вер, 2015| автор:

Як казав один з головних героїв кінострічки «Щасливе число Слевіна», якого зіграв Брюс Віліс: «Всі дивляться направо – ти йдеш наліво».

Брюс поганому не навчить.

Брюс поганому не навчить.

Схоже, Дмитро Хомченовський ознайомився з цим фільмом у вільний між матчами і тренуваннями час, оскільки його дії – абсолютно ідентичні зі сказаним. До того ж, у призмі ймовірного трансферу Андрія Ярмоленка. Всі чекали, що гучним переходом у останні дні трансферного вікна стане перехід лідера атакувальної ланки київського “Динамо”, а виявилось зовсім навпаки.

Отже, оскільки цей трансфер вже офіційно доконаний, а Андрій Ярмоленко залишився ( принаймні, до зими ) у обоймі Сергія Реброва, то я пропоную придивитися ближче до того клубу, куди перейшов Дмитро.

Так, це не “Барселона” чи “Ліверпуль”. Це навіть не “Евертон” чи “Рома”.

Зрештою, це навіть не “Депортіво” чи “Парма”. Список можна продовжувати і надалі, але ви приблизно уявили рівень цього іспанського клубу з екзотичною назвою – «Sociedad Deportiva Ponferradina, S.A.D», або по нашому – “Понферрадіна”.

Ніби ім’я якоїсь дівчини, яка перемогла в конкурсі «Міс БФ», не знаходите? Понферрадіна Петренко, чи може Понферрадіна Гавриленко?

Що нам каже Вікіпедія про це клуб, досі невідомий нам?

PUBLISHED by catsmob.com

“Понферрадіна” (ісп. Sociedad Deportiva Ponferradina, SAD) – іспанський футбольний клуб з міста Понферрада, який зараз виступає в Сегунді. Проводить домашні ігри на стадіоні «Торалін», розрахованому на 8800 глядачів. Традиційна форма – синьо-білі смугасті майки і сині шорти.

Новий клуб Дмитра Хомченовського був заснований 7 червня 1922 року. Велику частину своєї історії “Понферрадіна” провела в нижчих лігах чемпіонату Іспанії (Терсеро і Сегунді Б). 5 вересня 2000 ( завтра буде 15 років ) був відкритий новий стадіон клубу – «Ель Торалін», який замінив старий стадіон «Фуентеснуевас».

Якщо копати глибше, то можна помітити багато моментів, які вам, можливо, будуть цікавими:

По-перше, це суміш гравців, які мають різне коріння. В той час, коли, наприклад, у англійському Чемпіоншипі грають тільки англійці ( за рідким виключенням ), іспанська Сегунда має більше варіативний склад. За «Понферрадіну» грають іспанці і по одному представнику з багатьох країн: Бразилія, Франція, Португалія, Україна, Єгипет, Чорногорія, Швейцарія тощо.

По-друге, це скромний бюджет. Якщо взяти минулі роки, то в трьох попередніх бюджет складав 4.8, 4.3 і знову 4.8 мільйонів євро. Для порівняння – в минулому сезоні в “Бетіса” було 22 млн, “Лас Пальмаса” – 10 млн, “Льягостера”, одного з найбідніших клубів ліги – 3.

По-третє, це шалена, як для клуба такого рівня, трансферна активність в цьому році. Окрім нашого Дмитра, іспанці змогли підписати також португальця Давид Кайядо, якого ви всі чудово знаєте, а ще орендованого у “Зеніта” Луку Джорджевіча.

SD_Ponferradina_019_462926638

 

Отже, як бачимо, клуб тримає своєї лінії, але не позбавлений амбіцій. Можливо, саме в цьому році вони зможуть заявити про себе і вперше в історії ( через 7 років клуб святкує сторіччя з моменту заснування ) вийти до омріяної Ла ліги – елітного іспанського дивізіону.

homchenovsky

Чи зможе талант 25-річного Дмитра Хомченовського, який, до речі, на даному етапі є найдорожчим гравцем в клубі, допомогти “Понферрадіні” в цьому – побачимо india pharmacy paypal. у найближчих матчах. Враховуючи те, що інтерес до Іспанії тепер не окреслений чорними рамками в силуеті “Барселони” та “Реала”, до яких додалася ще “Севілья”, спостерігати в цьому році фанатам іспанського футболу буде за чим.