Даша Крикун – “Міс БФ Серпень 2016”!

30 Сер, 2016| автор:

Привіт, брутальна футбольна Україно! Разом з вами ми зробили черговий непростий вибір, назвавши нову красуню місяця, яка своєю перемогою увінчала літній сезон на “Брутальному Футболі” цього року.

Незважаючи на те, що було тільки 10 претенденток на перемогу (що для конкурсу вважається скромненькою цифрою), боротьба за титул точилась до останніх хвилин голосування. Яна Бойко і Даша Крикун боролись за кожен ваш голос, і зрештою перемогти вдалось Дарині, яка випередила Яну на 18 голосів.

uS_w8ACR-yI

Втім, маємо і дещо сумну новину. Дівчина, яка вперше перемогла у конкурсі “Міс БФ”, відмовилась давати інтерв’ю, висловивши бажання залишитись таємничою особистістю. Це, звісно, її право на приватне життя, acquista propecia svizzera. яке ми поважаємо і мусимо з ним погодитись.

Бажаємо Даші подальших успіхів, як і її наступницям, що боротимуться за перемогу в конкурсі “Міс БФ Вересень 2016”. Для того, аби зробити заявку на участь, достатньо завантажити фото у нас альбом ВКонтакті. Наразі  прощаємо до вересня, тоді і пошумимо.