Вболівальниця “Дніпра” – Міс “БФ” Листопад 2015!

30 Лис, 2015| автор:

Час і простір збільшують динаміку і об’єм з такою швидкістю, що й важко повірити в те, що 2015-й рік добігає свого завершення. Разом з ним і улюблений конкурс всіх брутальних мужчин України –  Міс “Брутальний Футбол”-2015. На початку місяця ми визначили 11-ту за ліком переможницю, якою стала палка вболівальниця “Дніпра”. Втім, але ця чудова дівчина не є уродженкою Дніпропетровська, і навіть там не навчається. Зрештою, про все за порядком.

Основна боротьба за вікторію у листопадовому конкурсі велась між двома Вікторіями – Валерієвною та Андрейченко. Остаточний результат зафіксував перевагу прихильниці “Дніпра” у 81 голос: 360 на 279. Тож тепер, згідно з правил конкурсу, тріумфаторка отримає екслюзивний подаруночок від нашого проекту і стане обличчям пабліку.

вкторія валерієвна

А тепер, згідно з традицією, пропонуємо вашій увазі бліц-інтерв’ю з Вікторією Валерієвною – Міс “БФ” Листопад-2015.

– Привіт, міс брутальність. Розкажи нашим читачам трохи про себе. Де навчаєшся? Можливо, працюєш, чи вже вмієш?

– Привіт-привіт. Мені 19 років. Навчаюсь в Національному Університеті Біоресурсів і Природокористування в місті Києві. Спеціальність “Економіка Підприємства”. Родом з Одеської області.

– Одеса з “Чорноморцем”. Київ з “Динамо”. Чому саме “Дніпро”? І з якого віку почала уболівати за цей клуб? Хтось підштовхнув на цю любов?

– Так-так-так, це доволі дивно, згодна. Завжди, коли хтось запитує звідки і де навчаюсь, потім зразу ж здивований погляд і запитання: “Чому саме Дніпропетровськ?”. З дитинства дружу переважно з хлопцями, а ті завжди говорили про футбол, от і я старалась все зрозуміти. Дивилась його поверхнево і ніколи не мала фаворитів. Більше стала цікавитись після Євро-2012. Спочатку збірною, а потім випадково натрапила на інтерв’ю тодішнього тренера дніпрян zithromax mail singapore. – Хуанде Рамоса. І мені настільки сподобалось, як він ставиться до гри, до команди і футболістів, що я зразу ж перейшла до складу “Дніпра” звідси і все почалося.

– І яка це була  твоя спроба?

– Друга спроба.

ВВ3

– Досить хороший відсоток влучності! Євро-2012 дивилась тільки за збірною чи і інші матчі?

– Якщо чесно, то тільки матчі збірної. Хіба я тоді знала що там і як? І яка це насолода!

– Як вважаєш, чи вийде “Дніпро” зі своєї групи? І чому?

– Знаєш, як відданий вболівальник свого клубу я вірю, що вони все-таки покажуть, що це “Дніпро” ще рано списувати! Та якщо бути реалістами, я розумію, що не вистачає тих гравців, які зараз стали майже зірками в своїх клубах (Коно, Калініч), а нові ще не розуміють до кінця, що від них потрібно! Та й до всього цього затримують зарплату і проблеми з керівництвом. Ото як все, так зразу. Але надія є завжди і щоб там не було, вболівають ж за кольори, а не медалі!

ВВ4

– Часто відвідуєш футбольні матчі? А матчі за участю Дніпра? Може, виїзди є?

– Так. По можливості намагаюсь потрапити на всі матчі, які проходять в Києві, і не важливо ЛЧ це чи УПЛ. Дивитись футбол на стадіоні сама насолода. А от матчі “Дніпра” не пропускаю жодного! Ну, те що вони грали в Києві в минулому сезоні і взагалі їхні ігри в Києві за виїзд, думаю, не рахуються. Є два виїзди в Одесу.

– Чим займаєшся у вільний від навчання час? Може сама бігаєш десь футбол?

– Скоро сесія, ото ж вільного часу все менше і менше. А взагалі я дуже люблю читати.

Оооо, ні-ні футболу, розбитих колінок мені вистачило в дитинстві.

Вікторія Валерієвна 1

Який клуб та футболіст симпатизує тобі за межами України?

– Скоріше за все “Баварія” і їхній воротар, та останнім часом я все більше дивлюсь Ла Лігу.

– Коли дізналась, що перемогла у конкурсі, якими були твої емоції?

– Видихнула. Але якщо серйозно,то зраділа. В мене була гідна конкурентка! Дуже хочу, щоб вона перемогла наступного разу! І ще скористаюсь нагодою і подякую всім-всім-всім, хто віддав свій голос за мене!

Вікторія Валерієвна 2