12 мільонів євро за 106 матчів

9 Чер, 2015|17:10

Численні травми завадили Самі Хедірі підкорити публіку “Сантьяґу Бернабеу” і, як бачимо, статистика проведених ігор про це красномовно свідчить. 28-річний гравець був нечастим гостем на полі, тож останнім часом німця туніського походження тісно пов’язували із лондонським “Арсеналом”, втім півзахисник обрав трохи інший шлях. А у 2010 році його придбали із “Штутґарта” за 12 мільйонів євро та пророкували славне майбутнє. Но не получилось.

Контракт хавбека з “Реалом” офіційно закінчується 30 червня, і вже наступного дня він cheap accutane 10 mg. може безкоштовно переходити в будь-який інший клуб.

Ним, власне, стане туринський “Ювентус”, представники якого завчасно встигли з Хедірою укласти умови контракту до 30 червня 2019 року. “Футбольний клуб “Ювентус” сьогодні оформив підписання Самі Хедіри”, – свідчить заява “Старої синьйори”. За різними даними, німець буде заробляти в Турині 4 або 5 мільйонів євро на рік, не рахуючи бонусів.

Не так давно італійський та іспанський гранди зустрічалися в умовах Ліги чемпіонів і за підсумками двоматчевої дуелі тріумфували хлопці з Турину. Тож Хедіра особливо нічого не втрачає – Алеґрі вміє працювати із екс-гравцями “вершкових” і можливо коучеві вдасться реанімувати кар’єру Самі.