29-річна “шкура” піариться на сексі з Роналду

1 Вер, 2015|18:43

Студентка з Бразилії заявила, що вона стала причиною розриву Кріштіану Роналду з Іриною Шейк. Пишногруда Діана Сатільо стверджує, що капітан збірної Португалії займався з нею сексом за спиною російської супермоделі, а її грудей кликав своїми дівчатками, наголошує sport-ukr.segodnya.ua.

“Кріштіану зв’язався зі мною у фейсбуці в 2012 році, – розповіла 29-річна студентка, яку цитує The Irish Sun. – Він сказав, що йому подобаються великі груди, і тому він і звернув на мене увагу. Він кілька разів просив мене станцювати стриптиз, але частіше просто просив показати своїх дівчаток”.

За словами Діани, їхня зустріч відбулась під час чемпіонату світу-2014 в Бразилії, а у вересні вони тричі займалися любов’ю в португальському Алгарве: “Кріштіану наказав мені вимкнути мобільник, схопив мене за волосся і відвів у свою кімнату”.

Востаннє Роналду вийшов на зв’язок з бразильянкою відразу після Різдва і поскаржився, prescriptions for buttne. що Шейк прочитала повідомлення Діани.

“Він сказав, що я порушила правила, що тільки він може виходити на зв’язок. Думаю, справи між ними складалися погано, а це подія просто внесла свій внесок у підсумковий розрив”.

 

 


  • http://vk.com/id147622478 Діма Кошлай

    Вона якась стрьомна