Adidas розірве угоду з ФІФА?

7 Чер, 2015|21:17

Компанія Adidas може відмовитися від спонсорства ФІФА. Керівництво компанії має намір розглянути питання про розірвання контракту з Міжнародною футбольною асоціацією.

Причина – звинувачення чиновників ФІФА в корупції і грошових махінаціях. Компанія нібито не може вимагати від своїх працівників бути законослухняними і в той же час співпрацювати з організацією, яку підозрюють у порушенні закону.

0,,17780645_303,00

“Adidas має розглянути питання щодо доцільності розірвання угоди з ФІФА”, – заявив один з найбільших акціонерів концерну – голова Спілки інституціональних приватних вкладників Ганс-Мартін Бульманн в інтерв’ю тижневику Welt am Sonntag, опубліковане у неділю, 7 червня. За даними Бульманна, він представляє інтереси власників 3,2 мільйонів акцій вартістю 230 мільйони євро.

Втім, за інформацією німецької преси, останнім у питанні про розірвання контракту з ФІФА буде слово глави компанії Герберта pharmacy who accept paypal. Гайнера. Є ймовірність, що Adidas може в ультимативному порядку підштовхнути ФІФА до змін.