Андрій Воробей: ” З “Реалом” граєш не кожен день “

15 Вер, 2015|14:30

Нападник “Шахтаря” 1997-2007 років – про майбутній поєдинок «гірників» з мадридським “Реалом” у групі Ліги чемпіонів.

Про це пише офіційний сайт донецького клубу.

 

 

З мадридською командою ми ще жодного разу не зустрічалися, – нагадає Воробей. – Це, безперечно, один з найсильніших суперників у Лізі чемпіонів. Особисто для мене не стільки важливо, з яким рахунком закінчиться матч, скільки цікаво подивитися саму гру. Хочу побачити, на що “Шахтар” здатний у подібних поєдинках.

Про іспанські команди.

Іспанські команди “Шахтарю” підходять за стилем, “гірники” можуть їм протистояти. Вони грають схожим чином. Донеччанам важче справлятися з німецькими або італійськими колективами. Думаю, підопічним Мірчі Луческу треба діяти, як у виїзному матчі з “Рапідом”: тактично грамотно, чітко, акуратно, не поступаючись в боротьбі.

Про “Реал”.

З “Реалом” граєш не кожен день, для деяких, може, це буде єдиний матч з “вершковими” в кар’єрі. Так що хлопці налаштуються і будуть віддаватися на сто відсотків. Якщо вдасться сконцентруватися, discount finasteride. то у мадридців можуть бути проблеми. Втім, одне тільки ім’я суперника змушує повністю сконцентруватися на протистоянні. До того ж, у “Шахтаря” є великий єврокубковий досвід, – підсумував Андрій Воробей.