“Астон Віллу” виставлено на вітрину

15 Бер, 2015|11:41

Власник “Астон Вілли” Ренді Лернер веде переговори про продаж клубу. У 2006 році сам Лернер придбав бірмінґемський клуб за 62,6 мільйонів фунтів. З часом американський бізнесмен втратив інтерес до “Астон Вілли” і різко урізав її фінансування.

Ще в травні минулого року Ренді офіційно оголосив, що шукає покупця на клуб. І, як здається тепер, Лернер його знайшов — з початку календарного року сторони перебувають у інтенсивних переговорах щодо угоди вартістю в 150 млн. фунтів.

Потенційні нові власники прагнуть зберегти своє інкоґніто. Інвестори зацікавлені в покупці, навіть якщо команда покине Прем’єр-Лігу, проте в такому разі ціна, звичайно, буде іншою.

Головний тренер “Астон Вілли” Тім Шервуд acheter diurin. уже заявив, що не сильно турбується щодо можливого відходу Лернера, який разом із виконавчим директором Томом Фоксом і приймав у лютому рішення про його запрошення.

Я не переживаю через те, що клуб виставлено на продаж. Кожен клуб у світі продається за узгоджену ціну. Мені лише потрібно думати про перемоги в матчах. Я не можу заглядати за межі кінця сезону, — повідомив пресі Шервуд.

Коментар БФ: Десь у світі заплакав один Суркіс.

В темі:
·