“Ахметов позбавляє більшість українців можливості дивитись футбол”

25 Чер, 2015|12:32

Керівник управління спортивних проектів “1+1 медіа” прояснив УНІАН ситуацію навколо трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

Керівник управління спортивних проектів “1+1” Степан Щербачов відреагував на заяву директора телеканалів “Футбол 1″/”Футбол 2” Олександра Денисова щодо отримання спеціалізованими каналами ексклюзивного права транслювати матчі єврокубків починаючи з сезону 2015/16.

Прочитав ось радість колеги з приводу того, мовляв, як добре, що у відкритому доступі motilium 90 tablets. на 2+2 футболу більше не буде, що тепер весь футбол буде на телеканалах “Футбол 1” і “Футбол 2”. Але він не згадав, що його радість не зможуть розділити мільйони українців, так як канали є зашифрованими.

Тепер більшість українців не зможуть переглянути кращі матчі Ліги Європи та Ліги чемпіонів, так як вони будуть транслюватися в закритому доступі на платній основі. І під час війни група Рената Ахметова продовжує свою політику, позбавляючи більшості українців можливості дивитися футбол, в тому числі воїнів в зоні АТО.

Як відомо, починаючи з сезону 2015/16 всі матчі єврокубків транслюватимуться на каналах групи “Медіа Група Україна”. Матчі будуть транслюватися на двох платних футбольних каналах і, у мінімальній кількості, на відкритому каналі “Україна”.