Блаттер заявив, що Катар отримав право на проведення ЧС-2022 протизаконним шляхом

6 Сер, 2018|09:27

Сам тодішній президент FIFA, звісно ж, немає до цього відношення.

Рішення FIFA проводити Чемпіонат світу 2022 у Катарі вже багато років викликає широкі дискусії щодо адекватності acheter viagra pharmacie. комісії та корупції у вищих футбольних колах. Мало того, що там дуже жарко і нема ніякої інфраструктури, так там ще й проблеми із охороною прав людини. Словом, чергова дурістика від чиновників – але у колишнього президента FIFA Йозефа Блаттера є пояснення такому вибору.

Блаттер заявив, що члени виконавчого комітету при виборі країни-господині ЧС-2022 проігнорували рекомендації про те, що Катар не здатний прийняти турнір. За словами 82-річного швейцарця, перемога заявки Катару стала результатом протизаконною негласної домовленості та політичного тиску, що чинився Мішелем Платіні – екс-членом виконавчого комітету.

У своїй новій книзі Ma Vérité (Моя Правда) Блаттер стверджує, що ніхто з членів виконавчого комітету не читав детальні інспекційні звіти про країни, які претендували на проведення ЧС, тому що до того часу вже прийняли рішення.

“Якби ми ретельно вивчили ті звіти, то чемпіонат світу в Катарі не проводився б. Я не знаю і не хочу знати, чи є зв’язок між ЧС-2022 в Катарі і тим, що трапилося далі”, – пише Блаттер в своїй книзі, маючи на увазі те, що Катар після цього вклав мільярди євро в авіаційні контракти з Францією і паризький футбольний клуб ПСЖ.

Читайте також: Шапку в руки і у спеку: ФІФА ухвалила терміни зимового ЧС у Катарі

Рішення про проведення Чемпіонату світу 2022 у Катарі було прийняте у 2010 році разом з рішенням про проведення ЧС-2022 на Росії. Президентом FIFA на той момент був Йозеф Блаттер, відсторонений від футбольної діяльності у 2015 році за підсумками розслідування корупційного скандалу.