Екс-захисник “Севастополя” розповів “байки” про Крим і Путіна

18 Вер, 2015|13:23

Живе у Берліні футболіст, але всією душою підтримує політику Путіна.

Екс-захисник “Севастополя” Денис Причиненко розповів про підготовку Майдану в Криму

Про це повідомляє Брутальний футбол з посиланням на Трибуну.

Наразі Причиненко грає за берлінський “Уніон”, але має свою думку стосовно подій в Україні, бо грав за “Севастополь” під час кримської анексії.

Батько Причиненка радів, коли півострів prednisone-10-mg. анексував Путін. Та і сам футболіст теж радий.

Якщо б Путін не взяв Крим, там був би майдан. Нам в команді говорили, що в Севастополі будуть робити великі демонстрації, але Росія закрила кордони і в місті було все добре, – каже гравець.

За його словами це говорив президент клубу Красильников.

Так, він теж говорив, що з Києва приїдуть на автобусах і влаштують демонстрацію. Я такого не хотів. Тато з мамою теж вдячні Путіну за те, що в Севастополі не було майдану. Був випадок: сиджу в центрі Севастополя, їм. Дзвонить мама: “Денис, повертайся додому. По німецькому телебаченню показують, що у вас там в центрі міста “панцирі” (зенітні ракетно-гарматні комплекси)”. – “Ні, нічого тут немає. Все добре”. Відправив їй фото, заспокоїв, – додав він.

Футболіст приїздив у Крим після анексії, але, живучи в Європі, важко помітити негативне.

Усюди з’явилися російські прапори, зарплати і пенсії підвищилися. І взагалі все мені говорили, що в Криму стало краще, – сказав він.

Читайте також: Селезньов може піти з “Дніпра” через проблеми з клубом

І це при тому, що другий поспіль курортний сезон в Криму був зірваний і багато мешканців півострова, які живуть лише на гроші, зароблені влітку, страждають.