“Евертон” позбувся двох “ветеранів”, що віддали клубу 25 та 16 років

6 Сер, 2016|07:40

А дізналися вони про те… на офіційному сайті “ірисок”.

Тоні allcanadiantab. Хібберт і Леон Осман дізналися про те, що стали вільними агентами на офіційному сайті ліверпульців. Як заявив Хібберт, ніхто із керівництва або тренерського штабу не сповістив його і Османа про те, що клуб більше не зацікавлений у  їхніх послугах.

“Я відпочивав із батьком та братом, коли подзвонила дружина і сказала, що отримала повідомлення від друзів про те, що я більше не гравець “Евертона”. Це було на офіційному сайті. Я подзвонив  знайомому з клубу, щоби переконатися. Він сказав: “Тоні, я чесно не знаю, чому з тобою ніхто не поговорив”. Я зв’язався із Леоном, і виявилося, що він в точно такій же ситуації.

Читайте також: Суркіс доводить “Евертон” до зриву

Не буду лукавити, було дуже боляче. Хотілося б, щоб у якийсь момент посеред сезону мене попередили, що не збираються продовжувати контракт. Я б зміг скласти плани на майбутнє і належним чином попрощатися. Жоден гравець не заслуговує такого – будь він у клубі п’ять хвилин або 25 років», – шкодує Хібберт.

Додамо, що Хібберт потрапив у молодіжну систему “Евертона” в 10річному віці у 1991 році. За основу він почав виступати в 2000 році, зігравши в АПЛ 265 матчів. Його ж товариш Леон Осман виступав за ліверпульців з 2000 року. На його рахунку 352 матчу і 43 голи за команду.