Фоменко оголосив склад збірної України, а декого “тупо” проігнорував

29 Тра, 2015|16:54

Головний тренер національної збірної України оголосив список із 25 гравців, викликаних для підготовки та участі у найближчих матчах збірної – товариському проти Грузії (9 червня в австрійському Лінці) та відбірному до Євро-2016 проти Люксембургу (14 червня у Львові).

 

 

Воротарі: Андрій П’ятов (Шахтар, Донецьк), Денис Бойко (Дніпро, Дніпропетровськ), Микита Шевченко (Зоря, Луганськ)

Захисники: В’ячеслав Шевчук, Олександр Кучер, Ярослав Ракицький (усі − Шахтар, Донецьк), Євген Хачеріді (Динамо, Київ), Андрій Пилявський (Зоря, Луганськ)

Півзахисники: Олег Гусєв, Андрій Ярмоленко, Сергій Сидорчук, Денис Гармаш, Сергій Рибалка, Микола Морозюк (усі − Динамо, Київ), Руслан Ротань, Євген Коноплянка, Павло Ксьонз (усі – Дніпро, Дніпропетровськ), Тарас Степаненко (Шахтар, Донецьк), Максим Малишев (Зоря, Луганськ), Анатолій Тимощук (Зеніт, Санкт-Петербург, Росія), Денис Олійник (Вітесс, Арнем, Нідерланди)

Нападники: Євген Селезньов (Дніпро, Дніпропетровськ), Пилип Будківський (Зоря, Луганськ), Артем Кравець (Динамо, Київ), Олександр Гладкий (Шахтар, Донецьк)

Про це повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Через невідомі причини до заявки збірної не потрапив основний захисник дніпропетровського offshore pet meds. “Дніпра” Артем Федецький. Не дочекався виклику у головну команду країни і півзахисник “Дніпра” Валерій Федорчук. Виклик у збірну також не отримав і півзахисник київського “Динамо” Віталій Буяльський. Зазначимо, що Фоменко також не заявив на матчі проти Грузії та Люксесбургу жодного гравця полтавської Ворскли, яка у завершальній частині сезону набрала хороший хід.