Голова Харківської ОДА розповів усю правду про Курченка та “Металіст”

2 Вер, 2015|16:14

Голова Харківської ОДА Ігор Райнін розповів виданню Цензор. нет про ситуацію в “Металісті”. Голова області заявив, що теперішній власник команди Сергій Курченко, який понад рік перебуває у розшуку, не планує продавати клуб.

 

Є футбольний клуб “Металіст”, власником якого він де-юре є … але він не є власником бренду і взагалі поняття “ФК «Металіст” – бо це легендарний клуб. І так не можна: взяти, як з дівчинкою, погратися – і забути! Але він не хоче його фінансувати. І не хоче продати, – розповів Ігор Райнін.

За його словами, місцева влада неодноразово вела переговори з екс-власником клубу Олександром Ярославськими щодо того, аби він знову купив “Металіст”.

Ми з ним говорили. На цю секунду взяти і рухатися в цьому напрямку він не готовий. Розумієте, людина це будувала десятиліттями. Прийшли якісь пацанята, buy cheap nolva clomid. все це розламали в “пух і прах” … Розумієте, людині потрібно час, щоб прийняти це рішення, – додав голова Харківської ОДА.

Ігор Райнін наголосив, що наразі немає механізмів, які б дозволили у правовому полі відібрати у Сергія Курченка клуб.

Ми не можемо взяти – і націоналізувати чи забрати. Це неправильно, і я не прихильник цього. Бо якщо закон є, то він однаковий для всіх. Інша справа, що і з того боку повинна бути якась відповідальність. Якщо людина в розшуку; якщо йому це не треба – значить, він сам повинен зробити якісь кроки, правда? А так людина ухиляється і спеціально руйнує. Напевно, йому приносить задоволення, коли в Україні щось руйнується, – сказав Райнін.

Нагадаємо, харківський “Металіст” переслідує складна фінансова ситуація, оскільки президент клубу, бізнесмен Сергій Курченко після Революції Гідності втік до Росії і оголошений у міжнародний розшук.

Через значну заборгованість клубу перед гравцями команду покинули провідні футболісти. Також за рішенням суду у клубу забрали домашню арену ОСК “Металіст”.