Ібра не витримав тиску та розкритикував “Бордо”

16 Бер, 2015|12:09

Лідер французького гранду переживає не найкращі часи. Справа в тому, що Златан ще не оговтався від отриманої ним червоної картки під час матчу-відповіді на “Стемфорд Брідж”. Погодтеся, епізод із вилученням проти Оскара є спірним, зважаючи на те, що шведському нападнику було вкрай важко своєчасно прибрати ноги. Ще більше Ібра розлютився, коли дізнався, що таки пропустить перший матч півфіналу, оскільки дисциплінарний комітет не задовольнив його запити. Останнью краплею став учорашній матч проти “Бордо”, який, незважаючи на дубль Златана, зумів вирвати comprar viagra canada. перемогу на останніх хвилинах дуелі.

В результаті Златан ошаленів та різко розкритикував суддівство, котре, на його думку, посприяло перемозі “Бордо” та фактично залишило підопічних Блана можливості знову стати чемпіоном. Не оминув і шансу позловживати гострим слівцем, зауваживши, що Франція не заслуговує та недостойна такого клубу, як “ПСЖ”.

Вже потім Ібра через офіційний веб-сайт вирішив з’ясувати певні моменти:

“Я хочу уточнити, що мої слова сьогодні не були спрямовані проти Франції або французького народу. Я говорив чисто з точки зору футболу. Я програв, я приймаю це, але я не можу прийняти його, коли суддя не слідує правилам. Це не перший раз, і я втомився від цього. Я хотів би вибачитися, якщо хто-небудь образився чи інтерпретував мої слова неправильно “.