Як юний вболівальник розчулив серця футболістів “Айнтрахта”

1 Тра, 2015|10:26

Зараз увесь світ напружено спостерігає за подіями, що кояться в Непалі після землетрусу, що пройшовся країною минулої суботи. Його магнітуда становила 7.9 і, на жаль, спричинила ланцюгову реакцію – наступного дня Катманду знову трусило. Як свідчать дані, лише у самій столиці Непалу загинуло 700 осіб, а загальна орієнтовна кількість загиблих становить понад 2000 чоловік. Крім того землетрус викликав лавину на Евеесті, що поховала під своїм покровом 65 альпіністів.

Тож не дивно, що зараз світова громадськість пильнує за подробицями у гарячій точці та допомагає чим може.

Все, що залишилося від школи

 

Так от, правду кажуть, що світ не без добрих людей. Поштовхи землетрусу у Катманду зруйнували реабілітаціний центр для дітей-сиріт та інвалідів, залишивши 55 вихованців на вулиці, оскільки їхня школа перетворилася на гору щебеню. Прихильник “Айнтрахту” Даріо Мінден перебував у Непалі у відрядженні та відвідав центр ще до катастрофи. Там він познайомився із хлопчиком, що показав йому свій зошит, на який він наклеїв вирізку cvs pharmacy price for cialis. із газети із зображенням Гаріса Сеферовича, нападника вищезгаданого клубу та збірної Швейцарії.

Ось так зараз живуть бідолашні дітки

Тож коли країну лихоманило, Даріо Мінден вже повертався до Німеччини, де йому вдалося добитися зустрічі із футболістами.

“Я радий, що є хлопчик, який знаходиться так далеко, але дивиться на мене. Вся команда вирішила допомогти та пожертвує на відбудову школи”, – зазначив спантеличений Сеферович.

В темі: