Ярмоленко: “Я відкритий для пропозицій, але не будь-яких”

8 Чер, 2015|23:30

Півзахисник київського «Динамо» і збірної України Андрій Ярмоленко в інтерв’ю газеті “Український футбол” розповів про підсумки чемпіонату, матчі збірної і про те, в який клуб планує перейти найближчим часом.

– Андрій, цього року «Динамо» вперше з 2009 року стало чемпіоном України. Що відчули, коли перемога над «Дніпром» забезпечила вашій команді золоті медалі?

– Скажу відверто, дуже хотів виграти чемпіонство з «Динамо». Останні кілька років ми виступали не надто вдало, фінішували на другій, третій, четвертій сходинках… Звичайно, для такого амбітного клубу, як «Динамо», такі результати були неприпустимі. Так склалося, що в нинішній першості у нас підібрався чудовий, злагоджений колектив, якому під силу вирішувати тільки найвищі завдання. Крім того, склад «Динамо» значно омолодився, і хлопціза будь-яку ціну хотіли отримати «золото». Як бачимо, для нас все склалося якнайкраще, і до чемпіонства ми додали ще й перемогу в національному Кубку. Ми повинні бути задоволені виконаною роботою.

– З приходом в тренерський штаб іспанського фахівця Рауля тактична схема гри «біло-синіх» змінилася. Чим відрізняється цей фахівець?

– Думаю, Рауль і Ребров один одного доповнюють. Правда, Рауль працював у «Динамо» ще при Блохіна, проте тоді його функції були обмежені. А з Ребровим у них виходить непоганий albendazole. дует, вони разом будують ігpy «Динамо», і, як бачимо, їх робота дає результат.

– Андрію, відомо, що ви хочете спробувати свої сили в одному з топ-чемпіонатів Європи. Якщо не секрет, на вас уже хтось виходив з конкретною пропозицією?

Я дав слово президенту, що не піду з «Динамо» до тих пір, поки ми не станемо чемпіонами. Цього року ми завоювали золоті медалі, і тепер я хочу змінити команду. Тому тепер я відкритий для пропозицій. Правда, міняти київський клуб на, умовно кажучи, середняка англійської або італійської ліги я не хочу, бо не бачу ніякого сенсу переходити в колектив, який не ставить перед собою високих завдань.

– Клубний сезон вже завершився, але кращих футболістів України очікують ще матчі за національну збірну. Передчуття відпустки не заважає працювати?

– Все це залежить від людини і того, як він себе налаштовує. Наприклад, я про відпустку ще не думаю, тому що попереду, насправді, ще чимало роботи, і розслаблятися не на часі. Коли цим заздалегідь забиваєш собі голову, то можна отримати травму, гра не буде клеїтися. Організм тоді по-іншому починає працювати, і перебудуватися потім вже дуже складно. Все потрібно робити поступово, і про відпустку думати теж.

– Скоро українці поміряються силами зі збірними Грузії та Люксембургу. Що собою являють ці суперники?

– Ми граємо за свою країну, і особисто для мене – честь захищати синьо-жовті кольори. За нас вболіває вся Україна, тому потрібно обов’язково перемагати. Для нас, насамперед, важливі не імена суперників, а наша гра. Якщо ми продемонструємо якісний футбол, впевнений, перемога від нас нікуди не дінеться.