Ярмоленко влітку покине київське “Динамо”

1 Чер, 2015|10:52

Нападник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко розповів, що наступний сезон має намір провести в іншій команді. Ярмоленко обіцяв президенту клубу, що залишиться в «Динамо» до перемоги в чемпіонаті України і дотримав слова. Нагадаємо, що вперше з сезону-2008/09 біло-блакитні фінішували першими.

 

Обіцяв, що поки ми не станемо чемпіонами, я нікуди не піду, і дотримав обіцянку. Ми стали чемпіонами, а президент клубу знає, що я хочу піти – я неодноразово про це говорив, тому що хочу рости. Незрозуміло, яким буде наступний чемпіонат. Не хочеться в 30 років шкодувати про те, що була можливість кудись виїхати пограти, а тоді не поїхав. Не хочу ні про що шкодувати.

Також Ярмола street value of vyvanse 20 mg. розповів про те, якою бачить свою майбутню команду.

Зараз немає якоїсь конкретної команди, в яку я б хотів перейти. Просто я хочу піднятися на рівень вище, ніж “Динамо”. Ти ростеш тільки тоді, коли граєш з сильнішими футболістами. Я відчуваю в собі сили і впевненість у тому, що я можу грати в одному з топ-чемпіонатів. Я в собі впевнений. Так, можна говорити, що я поїду туди-то і виграю Золотий м’яч, але потрібно поїхати, спробувати і довести собі в першу чергу, – заявив Ярмоленко в програмі «ПроФутбол».

Також трансферні чутки про Конопу все вирують і вирують у повітрі.


  • http://bfootball.com.ua/news/surkis-nadam-mozhly-vistj-jarmolenku-perejty-v-top-klub/ Суркіс: “Надам можливість Ярмоленку перейти в топ-клуб” | Брутальний футбол

    […] сам Андрій говорив, що хоче пограти у топ-чемпіонаті. А Ігор Михайлович […]