Юний вболівальник «Ювентуса» вижив, провівши без свідомості 42 хвилини під водою

1 Чер, 2015|16:57

Першими словами 14-річного Міхаеля після виходу з 4-тижневої коми стало питання:

Чи залишився« Ювентус »в Лізі чемпіонів?

Драма розгорнулася в комуні Куджоно поблизу Мілана. Підліток разом з 5 друзями розважався, стрибаючи з мосту в неглибокий канал. Міхаель знаходився в холодній воді, коли його серце перестало битися. Рятувальникам-водолазам знадобилося 42 хвилини, щоб відшукати тіло дитини в каламутній воді і витягнути його на сушу. Про це пише сайт Milano.

За допомогою дефібрилятора лікарям вдалося завести серце Міхаеля. Температура його тіла на той момент опустилася до 29-ти градусів. Наступні чотири тижні він був підключений до апарату штучного дихання. Коли підліток вийшов з коми, він запитав у батьків, чи залишився його улюблений клуб «Ювентус» в Лізі чемпіонів. Виявилося, що за цей місяць «стара синьйора» встигла розібратися з «Реалом» і дістатися до фіналу головного клубного турніру Старого світу. Лікар Альберто Зангрільо назвав цей випадок «найбільшою радістю своєї кар’єри».

Нагадаємо, що «Ювентус» 6 червня зустрінеться у фіналі Ліги чемпіонів з «Барселоною». А Міхаель нехай в наступний раз не слоупочить в комі, пропускаючи Лігу Чемпіонів. Міхаель, ти silagra 100 review. ж брутал!