КДК ФФУ таки дискваліфікував Марлоса та Кайоде

2 Тра, 2018|18:18

Це сталося.

Скандал щодо відсутності дисциплінарних покарань для футболістів Шахтаря – Оларенваджу Кайоде та Марлоса – дійшов до свого завершення.

Кайоде в матчі 27 туру проти “Динамо” Київ вдарив по голові Артема Шабанова під час зупинки у грі, через що “біло-сині” подали протест з вимогою квалікувати цю справу як бійку на полі. Марлос же у матчі проти “Ворскли” вляпався у скандал із навмисною відкидкою м’яча задля того, щоб “спалити” жовті картки та пересидіти дискваліфікацію в матчі проти “Маріуполя”.

На засіданні КДК ФФУ було прийнято рішення дискваліфікувати Оларенваджу Кайоде на один матч плюс два матчі умовно. Офіційний сайт ФФУ інформує, що причиною такого рішення став саме удар Кайоде по голові Артема Шабанова.

Також КДК ФФУ дискваліфікував на ще один матч Марлоса, визнавши отримання Марлосом жовтої картки viagra to malta. навмисним.

Читайте також: Мохамед Салах посварився з Єгипетською Футбольною асоціацією

Однак, прохання киян дискваліфікувати Тайсона на чотири матчі за агресивну поведінку після вилучення у грі проти “Динамо” було залишено без уваги – рівно як грубий підкат Дентіньйо на останніх хвилинах гри проти “Ворскли”.