Коли Росія візьметься за Крим

20 Кві, 2015|19:48

Про це розповів міністр viagra gel sachets uk. спорту Мордору Віталій Мутко.

“Питання кримського футболу на зустрічі Путіна і Блаттера не ставилися, так як вони знаходяться в компетенції УЄФА. Але у нас питань немає. Ми домовилися, що кримський чемпіонат буде працювати не з РФС, а з УЄФА. Він отримає тимчасову юрисдикцію – до вирішення політичних проблем. Коли питання будуть вирішені, ми інтегруємо Крим в російський футбол.

У Блаттера було кілька питань під час візиту в Сочі. Перший – оцінка ходу підготовки до чемпіонату світу. Блаттер оцінив її на п’ять зірок. Друге питання – це програма ФІФА “рукостискання”. Її суть – через рукостискання без розмов мирити країни. Далі обговорювалися питання, пов’язані з виборами президента ФІФА”, –  як завжди мутно ділиться планами пан Мутко.

Коментар БФ: Дійсно, УЄФА зобов’язалася провести чемпіонат на території півострову. Правда, виникає питання – а яким це чином відбудеться інтеграція? Хіба УЄФА визнала Крим частиною Росії? І після вирішення яких це питань Росія, власне, займатиметься інтеграцією? Ну так, футбол поза політикою.