Конголезький нападник Чібамба відправиться на 45-денний перегляд у “Динамо” Київ

20 Лип, 2018|13:02

Здається, нам втирають якусь діч, але в “Динамо” та УПЛ можливо все.

“Динамо” Київ не завершило літню трансферну кампанію. Перед кваліфікацією ЛЧ у київському клубі досі є лише один форвард, а клуб закупився лише центрхавами-універсалами – бразильцями Че Че та Сідклеєм, а також повернув з оренди Олександра Андрієвського. Кияни відчайдушно шукають форварда – і, можливо, вони вже натрапили на його слід.

Конголезький портал ACP Kongo передає заяву президента місцевого клубу “Фармагроса” Кабамба Нколо про те, що форвард Даго Чібамба відправиться в “Динамо” на 45-денний перегляд. Футболіст повинен був полетіти в Україну ще вчора, але його затримали в cialis c800. аеропорту представники міграційної служби. Вони діяли за наводкою клубу “Мотема Пембе”, за який Чібамба виступав в минулому сезоні на правах оренди.

Представники “Мотема Пембе” повідомили, що футболіст провів за команду лише один сезон, а угода розрахована на два. Втім, президент “Фармагроси” відповів, що “Мотема Пембе” заплатив лише за сезон оренди, тому гравець може відправитися на перегляд в інший клуб.

Читайте також: Артем Бєсєдін: “Нехай тепер Жуніор Мораєс в матчах назад озирається”

У минулому сезоні Чібамба забив 20 голів в чемпіонаті ДР Конго і став кращим бомбардиром команди. Динамо вже мало досвід роботи з конголезьцями – Дьємерсі Мбокані, якого так поважає капітан Сергій Сидорчук, покинув клуб на правах вільного агента лише влітку.