Коноплянка піде з “Дніпра” влітку, але не безкоштовно

27 Тра, 2015|10:27

Відомий футбольний агент Олександр Панков, який влаштовував, зокрема, Артема Мілевського в “Хайдук”, в інтерв’ю “Сегодня” спрогнозував, як складеться найближче майбутнє лідера дніпропетровського “Дніпра” Євгена Коноплянки.

 

 

Не думаю, що фінал Ліги Європи вирішуватиме піде Коноплянка з “Дніпра”, чи ні. Євгена і так вже знають у Європі. Хоча, ясна річ, у разі виграшу єврокубка ціна на нього зросте.

Фактор потрапляння в груповий турнір Ліги чемпіонів? Клуб, який буде його купувати, цілком імовірно, теж буде там виступати. Якби я був агентом Коноплянки я б доклав усіх зусиль, щоб Женя продовжив розвиватися в більш сильному чемпіонаті.

Однозначно, це літо буде визначальним. Він вийшов на свій максимальний рівень у “Дніпрі”, він – фіналіст Ліги Європи, один з лідерів команди. Це точка неповернення – або туди, або сюди.

Мій прогноз. Раз Коноплянка не підписує попередній контракт з іншим клубом, значить, generic viagra quickest cheapest. швидше за все, нас чекає формат продовження угоди з дніпрянами на рік, але з його продажем вже цього літа. Думаю, безкоштовно він не піде. Женя чудово розуміє, що “Дніпру” потрібна компенсація. Це буде подяка гравця клубу, в якому він виріс. 10-12 млн євро – оптимальна ціна в нинішніх ринкових умовах.

Він влився б у будь-яку топ-команду Іспанії, Англії чи Німеччині, я впевнений. В Італії йому буде складно, там більш закритий футбол.

Отож, цей фінал для Коноплянка цілком може стати “лебединою піснею” у “Дніпрі”.