Коноплянка пропустив тренування збірної України

1 Вер, 2015|07:35

У понеділок, 31 серпня, національна збірна команда України провела відкрите тренування на навчально-тренувальній базі київського “Динамо” у Конча-Заспі.

Футболісти збірної України з’явилися на тренування у доброму гуморі та протягом 15 хвилин спілкувались з представниками мас-медіа, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

Не з’явився на перше тренування команди лише півзахисник “Севільї” Євген Коноплянка, який тільки ввечері приїхав до розташування національної збірної.

Перед початком сесії частина гравців займалася у групах, відпрацьовуючи верхові передачі у дотик. Інша частина “збірників” тренувала дальні удари, а роль стража воріт несподівано дісталася капітану збірної Анатолію Тимощуку.

Після цього команда зібралася у центрі поля, отримала настанови від головного тренера Михайла Фоменка щодо подальшої роботи та виконала декілька кіл для розігріву перед виконанням вправ з більш серйозним навантаженням.

Причому гравці дніпропетровського “Дніпра” та луганської “Зорі”, які були задіяні у матчах останнього туру чемпіонату no prescription cheap avodart. України, працювали виключно над відновленням.

Усіх інших виконавців тренерський штаб одразу ж кинув у бій: хлопці розім’яли м’язи, виконали бігові вправи та комбінували у дотик у квадратах.

Після цього гравці збірної України левову частину тренування приділили гральних вправам, аби відшліфувати командну гру напередодні майбутніх матчів.