Коноплянка жорстко “наїхав” на головного тренера “Шальке”

4 Чер, 2017|16:34

Женю бомбонуло.

В рамках онлайн-конференції на FootballHub Євген Коноплянка довго стримував себе, щоб не розказати чогось зайвого про свої справи у “Шальке”, але не витримав і видав феєричну критику на адресу Маркуса Вайнцирля, звинувативши останнього у боягузтві.

“Я так розумію, що тренер залишається. Він мене викликав, говорив з такою посмішкою: “Жень, я бачу, що ти хочеш грати”. Я на нього дивлюся: “Що, серйозно, ви тільки зараз lialda. це зрозуміли?”.

Він сказав, що мені краще знайти інший клуб. А я йому кажу: “Слухай, а ти думаєш, ти тут довше залишишся, чим я?”. Я б поставив йому ще більше питань.

Якщо ти хочеш відпустити людину, яку купили за 15 млн, то потрібно більше пояснень і ми повинні якось розлучитися. А він мене кличе поговорити на хвилину, коли я їду додому. А чому заздалегідь не можна було поговорити?

Це боягузтво, він боягуз, я не буду цього приховувати. І він не затримається в цій команді, я йому бажаю цього. Інакше потім “Шальке” гратиме у другій лізі.

Я кажу директору: “Поясніть хоча б причину. Чому? Що ви зі мною робите? Що я тут роблю взагалі? Для чого перейшов сюди?”. Як може спортивний директор не знати проблеми? І той, який мене не ставить до складу – навіть не хочу називати його ім’я. Як?

І це не тільки я кажу – це півкоманди. Він взяв і поділив. Немає у нас однієї команди. Грають 11 чоловік і два може бути – старший брат і хресний”, – сказав Коноплянка.

Читайте також: Ярмоленко увійшов в історію чемпіонатів України

Нагадаємо, що Євген Коноплянка за минулий сезон у Бундеслізі провів 17 матчей, і лише 5 з них виходив у стартовому складі.