Луческу назвав передумови для повернення “Шахтаря” в Донецьк

6 Жов, 2015|19:11

Головний тренер “Шахтаря” провідав виданню France Football про проблеми донецької команди.

Про це повідомляє Брутальний футбол з посиланням на MatchDay.

Про ситуацію з переїздом до іншого міста та проживанням там.

Треба було якось виходити з ситуації, часто терміново щось вирішували на ходу. Відразу до початку минулого чемпіонату вирішили жити в Києві а грати у Львові. Правда, був ще варіант з Харковом – він все-таки ближче до Донецька, але УЄФА ліцензувала тільки два стадіони для Ліги чемпіонів – у Києві та у Львові. Але адже ми суперники з Києвом, тому й вирішили грати в іншому місті. Майже всі гравці живуть в квартирах. Але деякі надають перевагу готелям.

Про можливий відхід з посади головного тренера.

Я не мав права піти – який би приклад показав би іншим! Це мій вже дванадцятий сезон в “Шахтарі”, на рахунку двадцять одна перемога в різних турнірах, і після всього цього взяти і втекти у важкий момент flomax shortage. для клубу? Інші іноземні тренера виїхали, наприклад, іспанець Хуанде Рамос – з Дніпропетровська в 2014-му. І будь-який би на його місці вчинив би так само. Але це не мій випадок!

Про відданість “Шахтарю”.

Я дуже люблю “Шахтар”, у мене прекрасні стосунки з президентом і взагалі з людьми, тут я отримав все, щоб реалізувати свої футбольні ідеї. Я відчуваю себе зобов’язаним цим людям. У червні у мене закінчувався контракт, були пропозиції від інших клубів, але я підписав новий з “Шахтарем” – щоб підтримати клуб, щоб показати, що ніхто не здається. Ви знаєте, я – Лев за гороскопом, я ніколи не здаюся. Я завжди бився до кінця. Подивимося, що буде в цьому сезоні, але поки ми не повернемося до Донецька, я буду з командою.

Про Мінські домовленості.

Ситуація залишається дуже хиткою. Сподіваємося на те, що переговори в Мінську дадуть якісь результати – люди перейдуть від слів до справи. Поки ж все стоїть на місці, все так само немає впевненості в завтрашньому дні, немає стабільності, і це гнітить. Але думаємо, що одного разу повернемося в Донецьк, до своїх уболівальників. Хоча, коли це буде … Не хочу вдаватися в політику, але щось не видно якихось передумов до того, щоб люди пішли на мирову, пробачили всі один одному і повернулися до того, до чого повернутися вже не можна.

Читайте також: Екс-лідер “Металіста” продовжує деградувати