Лист Арсена Венґера родині померлого уболівальника

30 Чер, 2015|02:02

Головний тренер “Арсеналу” Арсен Венґер azithromycin buy in canada. здивував сім’ю, відправивши їм особистий лист із співчуттями після відходу з життя вболівальника “канонірів”.

У березні цього року Джон Кук трагічно помер від пневмонії у віці 75 років. Після його смерті родина Джона несподівано отримала лист від боса “Арсеналу”.

Цілком ймовірно, французу стало відомо про смерть Джона після контакту сина померлого, Діна, з клубним перекладачем.

У листі, де Венґер подякував Джона, особливо за його лояльність до клубу, він написав:

«Дуже сумно, що Джон помер, і від імені всіх нас, всіх працівників системи клубу, я приношу вам наші щирі співчуття». «Хоча я і не мав честі знати Джона особисто, ми знаємо, що він з ентузіазмом слідував долю цієї команди, і ми дуже вдячні за це». “Я знаю, як мало значать ці слова, але я хочу, щоб ви знали – наші думки з вами в це дуже сумне і складний час».

Хелен Кук з Доверкорта була шокована листом, і в наслідку поставила його в рамку. Вона сказала: «Перекладач знала Джона, і коли мій син розповів їй, що Джон помер, вона написала Арсену Венґеру і розповіла йому». «Це було дуже приємно. Я була шокована, і отримавши листа, я здивувалася ». “Арсенал” був командою Джона протягом усього його життя – він завжди підтримував “канонірів”.
oUHFgsg_D1c

Коментар від БФ: повага Арсену, просто повага!