Маркевич і Коломойський нарешті домовилися між собою

18 Чер, 2015|14:55

У Женеві нарешті відбулася запланована ще минулого тижня зустріч власника і менеджменту “Дніпра”. Обговорювалися умови Мирона Маркевича, необхідні для боротьби за золото чемпіонату. Нагадаємо, тренер “Дніпра” вважає, що команду необхідно посилити як мінімум трьома гравцями топ-рівня, швидше за все, легіонерами. Про це повідомляє сайт Трибуна.

Ігор Коломойський впевнений, що в майбутньому чемпіонаті можна боротися за перемогу і без великих витрат. Але готовий вжити мінімально необхідних заходів. Так, “Дніпро” планує викупити у “Карпат” Павла Ксьонза (раніше повідомлялося, що розглядається альтернативний варіант із запрошенням Крістіана Вільягри), орендувати у львівської команди 17-річного крайнього півзахисника Мар’яна Шведа і лівого захисника “Шахтаря” Азеведо. Можливі ще трансфери цього літа, але недорогі.

Мирон Маркевич готовий прийняти пропозиції Ігоря Коломойського. Сьогодні в Києві viagra online orders. запланована їхня зустріч, на якій вони обговорять остаточні умови подальшої співпраці. За філіжаночкою кави, звичайно.

В темі: