Маркевич пограв у футбол і навіть забив

20 Чер, 2015|21:56

19 червня, в Соснівці відбувся 7-й матч – пам’яті Народного депутата 3-го скликання Почесного громадянина Червонограда Ігоря Пилипчука, пише Галичина Спортивна.

Зустрічалися ветеранські команди “Гірник” ed pills online legal. (Соснівка) – “Ветеран – Наше місто” (Ковель). Перед матчем добрі слова про Ігоря Пилипчука виголосив о. Іван з УГКЦ св. Павла у місті Соснівка. Він же прочитав молитву. Також перед учасниками матчу виступив головний тренер дніпропетровського “Дніпра”, заслужений тренер України Мирон Маркевич:

Я добре знав Ігоря Пилипчука, ми товаришували. Сьогоднішній матч – це добра пам’ять про Ігоря. У сьогоднішні не прості часи цієї людини нам не вистарчає, адже він міг би багато зробити для України. Але життя триває, а Ігоря ми будемо довго пам’ятати – це була прекрасна людина.

Щодо до гри, то вона пройшла у запеклій боротьбі. Жодна команда не хотіла поступатися. У першому таймі голів не було. Натомість у другій половині зустрічі господарі мали певну перевагу і втілили її у два голи. Спочатку після двоходівки Мирон Маркевич-Ігор Смолинець відзначився Петро Сироїд. А невдовзі пенальті заробив Іван Мацюра, а вирок бездоганно виконав Мирон Маркевич. До речі, Мирон Маркевич провів на полі два тайми.

Гості зуміли забити наприкінці матчу. У підсумку суддя матчу Володимир Мигаль зафіксував перемогу соснівчан 2:1.

1matchi-pamyati-Ihorya-Pylypchuka

5matchi-pamyati-Ihorya-Pylypchuka

9matchi-pamyati-Ihorya-Pylypchuka

3matchi-pamyati-Ihorya-Pylypchuka

В темі: